Jump to content

Plesk ve ftp den silinmeyen dosyalar?

erol_1982

Recommended Posts

Belki biraz acemi olabilirim panel konusunda ama funpic pek çok defa joomla kurup bozdum böyle hiçbir sorunla karşılaşmadım, plesk panel de 5 tane dosyayı silemiyorum 777 yapmama rağmen, bunu host sahipleri kendi panellerinden silebiliyorlar yanlız , ben her defasında onlara başvurmaktan sıkıldım belki bu konuyu buraya açmam da bi bakıma doğrumu ama belki ufak kolay yöntemden olabilir.Bir fikri veya düşüncesi olan varsa yrd cı olursa sevinirim.

Teşekkürler yorumlarını esirgemeyen arkadaşlardan:)

Dosyaların sahipliği sende değildir. Eğer panelindeki dosya yöneticisinde sahipliği sıfırla gibi bir özellik varsa silebilirsin. Bazen oluyor böyle.

Teşekkürler cvp için öncelikle, paneldeki dosya görüntülemeden silemiyorum, dediğiniz gibi bir özellik yok galiba, ama şöle bir script tavsiye ettiler.Araştırdım bu konuda pek fazla bir bilgi yok. Phpexplorator 2.0 ilk defa duydum ftp deki dizini bu script ile silebileceğimi söylediler.Ftp bir klasör oluşturup içine attım config php dosyasına da kullanıcı adı ve şifre belirttim.Ama

$PE_config["my_username"] = "admin"; //--username to be use (ex:admin)

$PE_config["my_password"] = "admin"; //--password to be use (ex:admin)

tırnak arasındaki işaretleri admin olan yerlere gerekli adı ve parolayı yazmama rağmen bir türlü parolayı sordurtamadım

Aslında paneldeki dosya özelliklerin tümü var belki lazım olan arkadaşlar olabilir.Bilgilendirmek istedim ben bilgilendim:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...