Jump to content

ADSL abonelerine iki müjde!

KieRoN

Recommended Posts

0405_ttnet.jpg

Türk Telekom internet servis sağlayıcılarına (ISS) yönelik bir yeni bir kampanya başlatıyor.

Bu kapsamda;

-1-30 Aralık'ta ADSL abonesi olacaklardan 29 YTL'lik bağlantı ücreti alınmayacak.

-Aboneliği devam eden limitli bağlantı sahiplerine ise ücretsiz 2 GB'lık limit arttırımı yapılacak.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, kampanya ile Türkiye?de internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmanın amaçlandığı bildirildi.

Açıklamada, Türk Telekom'un, toptan satış tarifelerinde Internet Servis Sağlayıcılara(ISS) sunacağı yeni avantajlarla, indirimlerin ISS?ler tarafından son kullanıcılara yansıtılmasının sağlanacağı bildirildi.

Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden;

- 4 GB internet kullananların limiti 6 GB?a

- 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB?a yükselecek.

Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak.

Açıklamada ayrıca, Türk Telekom'un bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye?de 2007 yılında 4.3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı düşünüdüğü, tüm Internet Servis Sağlayıcıları?nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedeflediği kaydedildi.

İnternethaber.com

0405_ttnet.jpgTürk Telekom internet servis sağlayıcılarına (ISS) yönelik bir yeni bir kampanya başlatıyor.

Bu kapsamda;

-1-30 Aralık'ta ADSL abonesi olacaklardan 29 YTL'lik bağlantı ücreti alınmayacak.

-Aboneliği devam eden limitli bağlantı sahiplerine ise ücretsiz 2 GB'lık limit arttırımı yapılacak.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, kampanya ile Türkiye?de internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmanın amaçlandığı bildirildi.

Açıklamada, Türk Telekom'un, toptan satış tarifelerinde Internet Servis Sağlayıcılara(ISS) sunacağı yeni avantajlarla, indirimlerin ISS?ler tarafından son kullanıcılara yansıtılmasının sağlanacağı bildirildi.

Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden;

- 4 GB internet kullananların limiti 6 GB?a

- 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB?a yükselecek.

Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak.

Açıklamada ayrıca, Türk Telekom'un bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye?de 2007 yılında 4.3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı düşünüdüğü, tüm Internet Servis Sağlayıcıları?nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedeflediği kaydedildi.

gözlerim yaşardı telekom insafamı geldi

kardeş haberi nerden aldın

gözlerim yaşardı telekom insafamı geldi

kardeş haberi nerden aldın

ne insafı kullanıcılar tüketici haklarını kullanıp mahkeme acmasınlar die jest yapıolar ayrıyetten istedikleri oldu parayı buldular :warning:

Fakat arkadaşlar dikkat edelim ben bu yazıyı haber sitelerine düşünce detaylı okudum. Benim anladığım bu kampanya sadece ARalık ayı için geçerli yani limit arttırımı sadece aralık ayı için 6 gb olacak gibi anladım ben.

Bence bu iş tam olarak netleşmeden dikkat edelim özellikle limitli kullanıcılar benim gibi...

telekomun bu haberi güzel gibi ama güvenilmiyor telekoma harbiden kaşıkla verip kepçeyle geri alıyorlar.bende kararsız kaldım eve net bağlayayımmı diye..

Peki arkadaşlar smile nasıl daha doğrusu en ucuz şekilde hangi metodu kullanmka lazım net sahibi olmak için, bileniniz yazarsa sevinirim.

smile adsl de bir kampanya başlattı 6 ay boyunca 14,99 ytl modemsiz kampanya ve aralaık ayı boyunca da limitsiz imkanı vermişler. Bu arada smile adsl kullanan arkaşlar acaba memnunlar mı smile'ın internet hizmetinden? Ona göre gerekirse smile'a geçip hiç değilse 6 ay 14,99 ytl ödemiş oluruz :warning:

Kampanya aşağıda olduğu gibidir;

Türk Telekom'un toptan ADSL fiyatlarında yaptığı kampanyanın hemen ardından smile adsl son kullanıcıya yönelik 3 kampanya birden başlattı.

Aralık ayı boyunca geçerli olacak kampanyalar kapsamında hem aylık tarife ücretlerini indirildi hem de ücretsiz modem ile limitsiz İnternet erişimi dönemi başladı.

İşte smile adsl'in 1-31 aralık tarihlerinde geçerli olacak kampanyaları:

Modemsiz Kampanya

Aylık erişim ücreti 29 YTL yerine, 6 ay süresince, sadece 14,99 YTL

Limitli paketlere Aralık ayı boyunca limitsiz erişim hediye

30 YTL değerindeki kurulum ücreti yok

Kablolu Modemli Kampanya

Aylık erişim ücreti 29 YTL yerine, 6 ay süresince, sadece 19,99 YTL

Kablolu modem hediye

Kablosuz Modemli Kampanya

Aylık erişim ücreti 29 YTL yerine, 6 ay süresince, sadece 24,99 YTL

Kablosuz modem hediye

Kaynak : pcworld.com.tr

Haber güzel de üzerinde duracağım nokta başka birşey. Verilen haber şu linkte yayınlanmış:

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=116222[/CODE]

Gelgelelim haberin sonunda bir kaynak belirtilmemiş. Ben bu sitenin habercilik anlayışına bir türlü ısınımadım.

Ayrıca Türk Telekom'umun sitesinde de böyle bir haberi, kampanyayı, duyuruyu, artık ne derseniz, göremedim. Telekom'a da ısınmam imkansız görünüyor.

Sözün kısası heveslenmek için aceleci olmayalım.

Limitliye 2'şer GB Artış Diyolar. Nedeni ne Milletin gözüne iyi gelsin işte int. çok ucuzlamış alalım falan filan sonra noluyo 4gb yada 6gb

nasıL dolar nereye girince dolar muhabbetini çoğu int. kullanıcısı bilmiyor. giriyor Youtube'a açıyor Limewire (vs) Programları ay sonu bi fatura gelio adam yuhh dio naptık ben bişey yapmadım girmedim falan. bu tarz olayları ben hergün yaşıom adama bilgisayarı ben satıom gidio int. bağlattırıyo 1 ay sonra gelip bana şu kadar fatura geldi ben bi yere girmedim falan filan benim başıma ekşio TürkTelekom arkadaşların dediği gibi Kaşıkla verip KEPÇEYLE alıyo ve paraya para demiyo...

ki ne kadar kampanya yapsalar ne kadar fiyatı ucuzlatsalar (Ucuzlattıklarını sansalar) Türkiye'nin hali gene aynı oLur. Yurt dışında int.'e para veren mi var ? her evde int. var Elektrik Hatlarında ADSL hattı var sadece aylık cok cüzi bi miktar vergi topluyorlar o kadar ... Türkiye'dede bu şekilde olmazsa daha neler görürüz allah bilir.

Arkadaşlar haber sonunda doğrulandı. Telekom'un sitesinde "Aralık 2007 boyunca yeni ve mevcut tüm limitli paketlerdeki müşterilerimize +2 GB kota TTNet'ten hediye!" ifadesi yer alıyor. Haberle ilgili siteler:

http://ttnet.net.tr/72.aspx

http://www.pclabs.gen.tr/2007/12/04/ttnetten-kotalilara-2ser-gb-hediye/[/CODE]

• 4 ay sonra...

o bana dayanmaz bu ben limitsiz kullanıyorum limitli 2 ay kullandım babam int kapattırdı neden diye sorarsanız ilk ay fatura 90 ytl 2. ay 200 ytl fatura geldi bu ay ki downloadlarım 40 gb buldu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...