Jump to content

Apple Mac OSX Leopard v10.5-ISO

C@NgO

Recommended Posts

Apple Mac OSX Leopard v10.5-ISO

apple_leopard__105.jpg

Apple Mac OSX Leopard - ISO - 6 GB

Mac OS X (pronounced /mac-O-S-ten/) is a line of graphical operating systems developed, marketed, and sold by Apple Inc., the latest of which is pre-loaded on all currently shipping Macintosh computers. Mac OS X is the successor to the original Mac OS, which had been Apple's primary operating system since 1984. Unlike its predecessors, Mac OS X is a Unix-based operating system[1] built on technology that had been developed at NeXT through the second half of the 1980s until Apple purchased the company in early 1997.

Son version Mac OsX İşletim sistemidir.

System Requirements

* Platform: Mac OS X Intel, Mac OS X

* Media: DVD-ROM

* Item Quantity: 1

* Mac computer with an Intel, PowerPC G5, or PowerPC G4 (867MHz or faster) processor

* 512MB of memory

* DVD drive for installation

* 9GB of available disk space

* Some features require a compatible Internet service provider; fees may apply.

* Some features require Apple's .Mac service; fees apply.

http://www.ftp2share.com/folder/0194cdcb-d007-41bf-b94e-5f23625219e5/APPLE.OSX.LEOPARD.PROPER.ISO-JAEGER[/CODE]

[b]TORRENT[/b]

[CODE]http://torrents.thepiratebay.org/3855637/APPLE.MAC.OSX.LEOPARD.V10.5.ISO-OSX.3855637.TPB.torrent[/CODE]

[/center]

paylaşım için saol, Intel işlemcide kullanılabiliyormu.. biraz açıklayıcı olsaydın keşke -her gün karşımıza çıkan bir işletim sistemini paylaşmıyorsun

Bi soru sormadan önce iyi okumak lazım yukarıda mac osx yazıyor.

Bu durumda müneccimlik dersleri almak gerek. ;)

arkadasım senin paylastıgın bir konuyu benim bilmemem gayet normal...senin bilmen gerekir paylasıma acıp konu hakkında bilgi verecek olan kisi sensin..bizler de konudan dogan sıkıntıları elbette ki paylasıma acan kisiye soracagız..bu bizlerin en dogal hakkı...tekrar soruyorum intel-amd islemcilerde kullanılıyor mu .....crack-serial icinde mevcut mu?

muneccimlik gibi amiyane tabirler kullanmasan daha da anlasılır olacaksın.....

arkadasım senin paylastıgın bir konuyu benim bilmemem gayet normal...senin bilmen gerekir paylasıma acıp konu hakkında bilgi verecek olan kisi sensin..bizler de konudan dogan sıkıntıları elbette ki paylasıma acan kisiye soracagız..bu bizlerin en dogal hakkı...tekrar soruyorum intel-amd islemcilerde kullanılıyor mu .....crack-serial icinde mevcut mu?

muneccimlik gibi amiyane tabirler kullanmasan daha da anlasılır olacaksın.....

Sende bilmediğin şeyi indirmeyeceksin.Sonra sana zorla indir diyende yok ben indirmedende içinde crack serial varmı söylersem müneccimlik yapmış olurum.Herşeyi ayağına beklemeyeceksin araştırma yapıcaksın ben verdiysem benden bu kadar kardeşim gerisinede birazda sen müneccimlik yaparsın.Bedava bulmuşsun bide konuşuyorsun istersen ben gelip pc ne kuruvereyim sen kıpırdama.

Sende bilmediğin şeyi indirmeyeceksin.Sonra sana zorla indir diyende yok ben indirmedende içinde crack serial varmı söylersem müneccimlik yapmış olurum.Herşeyi ayağına beklemeyeceksin araştırma yapıcaksın ben verdiysem benden bu kadar kardeşim gerisinede birazda sen müneccimlik yaparsın.

sende bilmedigin bir konuyu paylasmayacaksın...sadece buldugun bir programın linkini buraya copy -paste yaparak paylasimcı olabilecegini dusunuyorsan aldanıyorsun...ya konuyu kaldır...ya da inidr bak bakalım sorduklarımın cevabını verebiliyormusun...

Sende bilmediğin şeyi indirmeyeceksin.Sonra sana zorla indir diyende yok ben indirmedende içinde crack serial varmı söylersem müneccimlik yapmış olurum.Herşeyi ayağına beklemeyeceksin araştırma yapıcaksın ben verdiysem benden bu kadar kardeşim gerisinede birazda sen müneccimlik yaparsın.Bedava bulmuşsun bide konuşuyorsun istersen ben gelip pc ne kuruvereyim sen kıpırdama.

seviyesizlesmeye basladın haberin olsun....

sende bilmedigin bir konuyu paylasmayacaksın...sadece buldugun bir programın linkini buraya copy -paste yaparak paylasimcı olabilecegini dusunuyorsan aldanıyorsun...ya konuyu kaldır...ya da inidr bak bakalım sorduklarımın cevabını verebiliyormusun...

Senin sorduğun sorulara cevap vermek zorunda değilim sonra benim burda nasıl paylaşacağım seni ilgilendirmez bu forumun bir admini ve modları var sen kim oluyorsunki burda konuyu verip vermeyeceğimi eleştirebiliyorsun beğenmiyorsan çekip gidersin.

Bu Pc versionu değil ama Sadece macintosh pc lerde çalışan ve son çıkan işletim sistemidir ileride bununda pc de çalışan versionu çıkar bekleyin.

Dikkat tekrar ediyorum x86 versionu değildir. Sizin orda anlattığınız eski versiyon macosx in x86 versionudur sonra arkadaşlar indiripte bunu neden pc ye kuramıyoruz demesinler.

Senin sorduğun sorulara cevap vermek zorunda değilim sonra benim burda nasıl paylaşacağım seni ilgilendirmez bu forumun bir admini ve modları var sen kim oluyorsunki burda konuyu verip vermeyeceğimi eleştirebiliyorsun beğenmiyorsan çekip gidersin.

dedigim gibi sadece senin seviyene dusmek istemiyorum...seviyesizligini acik olarak ilan ettin bu mesajın ile...unutma ki paylasıma actıgın konu hakkında bilgi sahibi degilsen acmayacaksın...sonra zor duruma dusersin....sen elestrileri bile umursamayacak kadar cahilce davranıyorsun....

beni sen mi cagırdın ki cekip gitmemi soyluyorsun sen git kardesim....dostca ve seviyeli sohbet ortamına yakısmıyorsun....aklından cıkartma...

dedigim gibi sadece senin seviyene dusmek istemiyorum...seviyesizligini acik olarak ilan ettin bu mesajın ile...unutma ki paylasıma actıgın konu hakkında bilgi sahibi degilsen acmayacaksın...sonra zor duruma dusersin....sen elestrileri bile umursamayacak kadar cahilce davranıyorsun....

beni sen mi cagırdın ki cekip gitmemi soyluyorsun sen git kardesim....dostca ve seviyeli sohbet ortamına yakısmıyorsun....aklından cıkartma...

Kardeş abartıyosunuz. :S

neyi abartıyorum....

yazdıgım mesajları oku.....yasını bilmedigin kisiye kardesim deme..

ben sana kardeşim değil kardeş dedim . hem okudum yazıyı , cevapda verdim bi bak , niye bukadar celalleniyorsun ki . ? kızacak ne var ,

ve sorunun cevabını bidaha veriim sana " evet kuruluyor , macos harici pclerede kuruluyor. " kurulumun nasıl yapıldıgını ben anlattım bak iki satır yukarıda linkide verdim . sakinleş biraz OK

tsunami151 burası bir warez sitesi. Paylaşımın yapıldığı biryer. Ben onlarca program film vs linkleri vermişimdir aynı şekilde birçok arkadaşımızda. Bu programları filmleri vs çoğunu hiç denememişimdir bile. Birçoğunuda indirmemişimdir. Seyretmediğim filmlerin sayısıda oldukça fazladır verdiğim linklere oranla.

Ben bunu benim bildiğim birşey diye değil başkaları yararlanacak diye veriyorum. Her yayınladığım linki ben upload bile yapsam neye yarar bir link olduğunu bilmek zorunda değilim. Siz kalkıp bunun için hesap soramazsınız. İnsanları itham edemezsiniz. Arkadaş paylaşım yapmış sizin yüzünüzden yaptığına bin pişman olmuş. Lakin mac osx kullanıcıları bu linlerin varlığından çok memnun olmuş. Yani her verinin bir alıcısı vardır. Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz size muhteşem bir kaynak bulucunun linkini vereyim www.google.com.tr üstelik türkçe. Sizde denk gelmişsinizdir eminim biryerde.

Ayrıca arkadaş mac osx ve

Mac OS X (pronounced /mac-O-S-ten/) is a line of graphical operating systems developed, marketed, and sold by Apple Inc., the latest of which is pre-loaded on all currently shipping Macintosh computers. Mac OS X is the successor to the original Mac OS, which had been Apple's primary operating system since 1984. Unlike its predecessors, Mac OS X is a Unix-based operating system[1] built on technology that had been developed at NeXT through the second half of the 1980s until Apple purchased the company in early 1997.

Son version Mac OsX İşletim sistemidir.

System Requirements

* Platform: Mac OS X Intel, Mac OS X

* Media: DVD-ROM

* Item Quantity: 1

* Mac computer with an Intel, PowerPC G5, or PowerPC G4 (867MHz or faster) processor

* 512MB of memory

* DVD drive for installation

* 9GB of available disk space

* Some features require a compatible Internet service provider; fees may apply.

* Some features require Apple's .Mac service; fees apply.

asgari derecede tatminkar bir açıklamada yapmıştır.

Bu sinir arbedesini umarım sizden tekrar görmeyiz. Zaten görürsemde bunun gibi bir uyarı değil direk ceza veririm. Kimseye gövde gösterisi yapmanıza gerek yok (yok yaş bilmeden kardeşim deme gibilerinden saçma ve ukala cümleler - hoş bu cümleler yaşınızı ele veriyor zaten-)

Cango arkadaşım sizinde tartışmaya girmene gerek yok.Sizde bu durumdan kaçının. Siz bize bildirin konu başlıklarının çöp olmasını hiç kimse istemez.

Saygılar..

• 5 ay sonra...

bu arada nufus daıresının bır sıtesı degıl burası yanı yas tartısması yada yok ben buyugum sen kucuksun tartısma olursa ceza verırım ya bır olayı bu kadar da basıtlestırmeyelım tamam saygısızdır ama benımde hakkım ben bu sıteye 1 yıldır uyeyım ve tum tanıdıgım ınternet kafeye bu sıteden aldıgım programlar olsun ısletım sıstemlerı olsun onları kurdum ama by_sk8erboi gıbı bır program verılıyorsa altınada turkce acıklaması yapmak veya bunun bır uyenın ıstemesı dogaldır.yanlıs bırsey soyledı ısem affola ama yanlıs bırsey yazdıgımı zannetmıyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...