Jump to content

crysis yükleme sorunu

hummers
 Share

Recommended Posts

oyunu kaldır tekrar kur...orjinalmi oyun...orjinal değilse crak ı yanlış yapıyorsundur...sistemininde iyi olması lazım,,cok ağır bi oyun...ben korsan yükledim gayet iyi calışıyor

herkesin kafasında şu var çok ağır bir oyun arkadaşa oynayamazsın diyorduk herif 512 mb ram 128 mb lık atı ekran kartıyla amd 1.8 ghz işlemciyle donmadan oynuyor sisteminde bir sorun yoktur bence

• 2 ay sonra...

arkadaşlar crysis cd si olan varsa support << diye rar bir dosya var onu upload yapsınlar ben sorunun cevabını söyleyeceğim tabii cd leri orjinalse

yardım için : i_a_darkness_princeForumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.de

arkadaşlar crysis cd si olan varsa support << diye rar bir dosya var onu upload yapsınlar ben sorunun cevabını söyleyeceğim tabii cd leri orjinalse

yardım için : i_a_darkness_princeForumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.de

• 4 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

arkdaslar crysis yazmısınız crysis warhead mı crysis 2 mı sımdı bunların hıc bırı boyle bı sorun vermez buyuk bır ıhtımal directx guncelememısınız dır yada sıze onerım torrent olarak ındırım ben hı yasamadım boyle bı problem

bende crsis 2 yuklerkeen sıkıntı yAIYORUM MUSİC.PAK DOSYASINI KOPYALARKEN PC YANIT VEREMEZ DURUMA GELIYOR DVD DEN KURULUM YAPMADAN DOSYALARI KOPYALAMAYA CALISIYORUM yıne olmuyor....

pc ozellıklerı

core i5 işlemci 2.53
3 gb ram
1 gb nvdia g310m ekran kartı var

• 1 ay sonra...

[quote name='kalphhirsizi' date='11 December 2007 - 20:41 ' timestamp='1197394888' post='193390']
Error 1311. source fie not found.
D:\CRYSIS\1\suppor~1.cab verify that the file exist
and that you can acces it.

evet bendede aynı hata var help meee!! :clapping:
[/quote]

[quote name='tayfunua' date='14 December 2007 - 01:37 ' timestamp='1197585471' post='194306']
eet aynennn bndede war aynı hata war!!
[/quote]

[quote name='erdal1554' date='31 January 2008 - 18:46 ' timestamp='1201794406' post='211685']
oyunu kaldır tekrar kur...orjinalmi oyun...orjinal değilse crak ı yanlış yapıyorsundur...sistemininde iyi olması lazım,,cok ağır bi oyun...ben korsan yükledim gayet iyi calışıyor
[/quote]

aynı sorun bende yaşadım ve kuramıyom :D

merhaba arkadaşlar oyunu yüklerken eror alanlar , dosya eksik diyenler ve uygulama yapılandırmasıyla ilgili sorun çekenler büyük ihtimal yüklemeye çalıştığınız kaynaktaki dosyalar eksik bu yüzden başka bir kaynaktan oyunu yüklerseniz sorununuz çözülecektir.A required security module cannot be activated
alanlarda crysisiniz yakalanmışır tekrar cracleyin.
Not : Crysis i açarken internet bağlantınız kapatıp öyle açınız.Birde ekran kartının driverlarını ve oyunun kullandığı programları güncellerseniz oyundan alacağınız hata münimuma düşer.