Jump to content

windows home cd key değiştirici

Recommended Posts

geçen gün aabimle sistem kuruyorduk gene bütün maknalar home gene bizim elimizde de bi tane cd var cd vestelin cd si cd nin özelliği keyleri sonra istemesi etkinlşetirme bölümünde istiyor biz o yüzden çok rahatalaık sende git bi vestel bayine bi tane home cdsi al kkullan inann rahat edersin

benim derdim başka arkadaşım ben cafeciyim ve bsa dan geldiler elimde 20 tane orjinal windows var ama sadece bir makinada kurulu diğerleri ghost tek tek hepsine kuramam oyunlar felan çok zamanımı alacak onun için cd key değiştiriciyle diğerlerinin cd keylerinide orjinal faturamdaki keyleri yapacağım onun için istiyorum adamlar tuturdular illaki hepsine kuracaksın bir tane alıpta ghost atamazmışım kuramam diyorum anlamıyorlar varmı elimde cd orjinal faturalı var adamlara bunu anlatamamdım

bunu bi dene programı açtıktan sonra optionstan change windows key'e bas sonrası malum

http://rapidshare.com/files/73870997/keyfinder.rar[/CODE]

ben hep bunla degiştiriyorum heralde işe yarar

• Administrator
bunu bi dene programı açtıktan sonra optionstan change windows key'e bas sonrası malum

http://rapidshare.com/files/73870997/keyfinder.rar[/CODE]

ben hep bunla degiştiriyorum heralde işe yarar

Bu program çalışıyor. Options>Change Windows Key diyeceksin.

Slm arkadaşım Arkadaşların verdiği key change programı XP HOME de işe yaramıyo bunun yerine yazacağım şekilde yaparsan senin istediğin gibi olur diye düşünüyorum...

ilk önce : Başlat / Çalıştır / regedit e gir HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\Current Version\WPAEvents a gir

sag tarafta ODBETimer i bul ve tıkla 0 dan 9 a kadar veya a dan f ye kadar yaz ve regediti kapat.

Windows Aktivasyonun silinecek.Şimdi Yapman gereken tek şey kaldı Başlat /Çalıştır / %systemroot%\system32\oobe\msoobe /a aktivasyon penceresinden elindeki orjinal keyleri girer aktivisyon işlemlerini halledersin...Kolay gele arkadaşım.. BSA ya sevgiler.. :) By akraba

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...