Jump to content

E Sürücüm kayboluyor

pasa_mahmut

Recommended Posts

arkadaşlar e (hdd) sürücümün herhangibirkalsörüne bişey kopyalama yaparken arasıra hdd kayboluyor

ve şu sorun çıkıyor aşşagıdaki resim

thumb_799684842.JPG[/url]

http://www.resimupload.com/ds799684842_kopyalama_sorunu.html

ama pc yi yenidenbaşlatınca hdd geri gelmiyor ve pc kapatıyorum tekrardan açıyorum hdd geri geliyor fakat aynı dosyayı tekrardan kopyaladıgımda yine aynı hatayı veriyor ve format demeyimde acronistle imajımı tekrar geri yüklediğimde bu sorun giderilmiş oluyor ama bi kaç gün sonra 1 hafta filan geçtikten sonra yine aynı hata çıkıyor

lütfen yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim ilgilenenler için :D

SAYGILARIMLA

arkadaşlar e (hdd) sürücümün herhangibirkalsörüne bişey kopyalama yaparken arasıra hdd kayboluyor

ama pc yi yenidenbaşlatınca hdd geri gelmiyor ve pc kapatıyorum tekrardan açıyorum hdd geri geliyor fakat aynı dosyayı tekrardan kopyaladıgımda yine aynı hatayı veriyor ve format demeyimde acronistle imajımı tekrar geri yüklediğimde bu sorun giderilmiş oluyor ama bi kaç gün sonra 1 hafta filan geçtikten sonra yine aynı hata çıkıyor

lütfen yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim ilgilenenler için :D

SAYGILARIMLA

Aşağıdaki adreslerde bazı çözüm yolları var.

Please register to see this content.

.

yardımlarınız için sağolun

yanlız bende 2 tane 250 lik hdd var 1 si 2 ye bölünmüş durumda C ve D olarak diğer 250 lik ise E sürücüsü önemli nokta şu 2 hdd takılı iken format atınca 2 ye bölünmüş hdd yi C ve E olarak görüyor tek sürücülü bölünmemiş 250 lik hdd yi ise D sürücüsü olarak görüyor ben tek sürücü E sürücüsü olarak görünen 250 lik hdd yi çıkarıyorum öyle format atıyorum ve böylelikle 2ye bölünmüş hdd yi C ve E olarak değilde C ve D olarak görmekte ama tek sürücülü hdd yi sonradan takınca E olarak görüyor sorun burdan kaynaklanabilir mi ?

yalnız 6 ay dır böyle kullanıyorum son 2 haftadır bu hatayı vermekte :blush:

SAYGILARIMLA

ağ kablosunu çıkartıp bi denesene olmassa çalıştırdan command aç yavaş bi format aat e: sürücüne ama sana bişey sorcam

bu bilgisayarda takılı bi hard disk deme usb le filan bağlamadın kızaklı hard diskle filan hade okuda seni bekliyorum sonçtan haberdar et

ağ kablosunu çıkartıp bi denesene olmassa çalıştırdan command aç yavaş bi format aat e: sürücüne ama sana bişey sorcam

bu bilgisayarda takılı bi hard disk deme usb le filan bağlamadın kızaklı hard diskle filan hade okuda seni bekliyorum sonçtan haberdar et

kardeş format at olurmu yaa silmeyek herşemizi

bi ikincisi de hdd usb li filan değil normal 250 lik sata hdd

Evet arkadaşlar daha detaylı anlayarak cevap verecek olan yok mu sorun hala devam ediyor yine yaptı perşembe günü yapmıştı aynı sorunu acronisle imajımı yüklemiştim şimdi yine yaptı yine imajımı yükledim ve şimdilik ii ama 2-3 gün sonra yine olacak bence ve bide kopyalama işlemini yaparken pc donuyor adeta ve mouse kayboluyor bide ama masa üstünde yenile yapabiliyorum ama mouse gözükmüyor acil yardım lütfen...

SAYGILARIMLA

• 2 years yıl...

evet arkadaşlar bu durum ilk defa benimde başıma geldi. bilgisayara format attım. daha sonra bu sorun olmaya başlkadı. daah önceki formatlarda hiç olmuyordu.

Çözüm ne yaptınız. İlgileriniz için şimdiden Teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...