Jump to content

veri kurtarma

ases2694

Recommended Posts

arkadaşlar bilgisayarıma ghost aldım ve yanlışlıkla dosyalar gitti.Bildiğim aradığım programlar yanıt vermedi.Sizin bu konuda bildiğiniz programlar varmı. Arama yaptım bulduklarımı indirdim ama ghost da iş görmnediler galiba.Sizlerden acil yardım istiyorum

arkadaşlar bilgisayarıma ghost aldım ve yanlışlıkla dosyalar gitti.Bildiğim aradığım programlar yanıt vermedi.Sizin bu konuda bildiğiniz programlar varmı. Arama yaptım bulduklarımı indirdim ama ghost da iş görmnediler galiba.Sizlerden acil yardım istiyorum

bu işinize yarar

Code:

Please register to see this content.

Quote:

Password - www.blu3f0x.co.uk

Dostum, yukarıda belirtilmiş ama ben de belirtmek istiyorum. GHOST imajı yüklediğin bölümden maalesef bir şey kurtaramıyorsun. ben birkaç programla denedim, başarız oldum. Eğer verilerin çok önemliyse ve vaktin de çoksa dene gitsin!!

gecenlerde aynı olay benim başıma geldi f disk yapıp bütün herşeyi silmiştim ve üzerine yendien xp kurmuştum fakat bakımdi öteki bölümdekilerde silinmiş o HDD ye başka hiçbişey kurmadım bütün recovery kurtarma programlarını kullandım fakat bir tanesi vardıki içlerinde neyim var neyim yok tam 300 gb herşeyim aynen geri geldi fakat çok sabır ve zaman aldı tam 2 gün sürdü tarayıp bulamsı ama bir tek sayfam biile kaybolmadı beni dinleyip aynen yaparsan herşeyini kurtarırsın yanlız şunu unumtma mutlaka programın en baştan crack ını yapman lazım sonraya bırakırsan olmaz. programın adı GetDataBack 3.03

buyur burdan indir

buda ilacı lazım olcak en başta yap ama

+--------------------------------------+

| Name: chris reber |

| FAT - License Key: FLSFIYJDLAMCVM |

| NTFS - License Key: CRRJCSBWJBDRBD |

+---------------------------------[DVT]+

| Thanks ApfelEsser for the Supply |

ntfs için Name : Horst Piegeler

Serial: GHSTNJTGOGGAAB ,

fat32v için Name : Horst Piegeler

Serial: CDLRSUQDMICXAD

gecenlerde aynı olay benim başıma geldi f disk yapıp bütün herşeyi silmiştim ve üzerine yendien xp kurmuştum fakat bakımdi öteki bölümdekilerde silinmiş o HDD ye başka hiçbişey kurmadım bütün recovery kurtarma programlarını kullandım fakat bir tanesi vardıki içlerinde neyim var neyim yok tam 300 gb herşeyim aynen geri geldi fakat çok sabır ve zaman aldı tam 2 gün sürdü tarayıp bulamsı ama bir tek sayfam biile kaybolmadı beni dinleyip aynen yaparsan herşeyini kurtarırsın yanlız şunu unumtma mutlaka programın en baştan crack ını yapman lazım sonraya bırakırsan olmaz. programın adı GetDataBack 3.03

buyur burdan indir

buda ilacı lazım olcak en başta yap ama

| Name: chris reber |

| FAT - License Key: FLSFIYJDLAMCVM |

| NTFS - License Key: CRRJCSBWJBDRBD |

+---------------------------------[DVT]+

| Thanks ApfelEsser for the Supply |

ntfs için Name : Horst Piegeler

Serial: GHSTNJTGOGGAAB ,

fat32v için Name : Horst Piegeler

Serial: CDLRSUQDMICXAD

arkadaşa aynen katılıyorum. okuldaki bilgisayara ghost attım. d komple gitti. easy recovery ile tarattım bir şey bulamadı. getdata back ile herşeyi aynen geri aldım. önemli olan üzerine birşey yazılmamış olması. başarılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...