Jump to content

msn sorunu

Recommended Posts

slm arkadaşlar msn açarken hep dosya alıyorum sorduğum dada arkadaşlar göndermedik dıyo anlayamadım giitti:

şöyle dıyo:you seen my favorite vacation picture yet? here. Im going back there as soon as I can. lol

bilen arkadaşlar acil lütfen :not bu konuyu donanımada açtım yanlışlıkla umarım yöneticiler kızmassınız öz dılerim tşk ederim

dosyayı kabul edip çalıştırdı isen eğer aynı sorun senin messenger inde de olur... bi virüs programı ile (nod32 ile temizlemiştim ben) tarama yapıp sorunu halledebilirsin eğer dosyayı hiç kabul etmedi ve çalıştırmadı isen sorun yok demektir...

eğer o virüsü kaptıysan ilk öncelikle başlat-çalıştır-control keymgr.dll girerek kayıtlı olan profilleri sil .Daha sonra document and setting içerisindeki windows live adlı klasördeki geçmişleri temizle daha sonra buradan kullanıcı olduğun profilden Local Settings e gir TEMP dosyasını boşalt.Daha sonra

Please register to see this content.
indir.Kurulumu içinde yazıyor.Yanlız içindekileri çalıştırman normal kipte aktif olan virüsde pek fayda göstermiyecektir.Bu yüzden güvenli kipte çalıştır.

Eğer takıldığın bir yer olursa içinde açıklama var okuyabilirsin.

NOT: indirdikten sonra virüs testinden geçiriniz.(AVAST! NOD32 testinden geçmiştir.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...