Jump to content

Kasetten kasete ve kasetten pc ye kayıt nasıl oluyor?

asale

Recommended Posts

kasetden pc ye kayıtı ben anolog tv kartı ile yapıyorum .. videonun çıkışını tv kartın girişine takıyorsun sonra

tv kartın proğramı ile kanal aratıyorsun ve videoyu buluyorsun sonra kayda başlaa ... kasetten kasete de 2 adet video olması lazım onları tv ye bağlıyorsun ikisini birden sonrada ikinci videonun kanal arasından diğer videoyu buluyorsun sonrada kayıtt ..

müzik setim pc ye baglı bu sekildeykeb nası alabilirm. daha once micle almayı dene dediler ama mikrofonum yok başka nası yapabilirim bu işi kusura bakamyın en başta belirmemişim bunları.

by_ugr arkadsım tsk ederim ama ben müzik kasetedinden bahsediyorum bu konu da bir bilgin var mı acaba?

müzik setim pc ye baglı bu sekildeykeb nası alabilirm. daha once micle almayı dene dediler ama mikrofonum yok başka nası yapabilirim bu işi kusura bakamyın en başta belirmemişim bunları.

by_ugr arkadsım tsk ederim ama ben müzik kasetedinden bahsediyorum bu konu da bir bilgin var mı acaba?

ben video kaseti sanmıştım ... :D

ben biyerde okumuştum ama pek hatırlamıyorum elektirkçilerden kulaklık girişli gibi iki tarafı aynı olan kablodan alıp birini cihaza walkman olabilir birinide seskartının mikrofon girişi yada öbür girişlerinide deneyebilirsin sonra auto do ile remix programı vardı onlada çaldığın kaseti o programla pc ye kayıt ediyordun

öncelikle müzik setinin sol ve sağ ses kablosunu tek yaparak girişten pc ye bağla

sonra saatin yanından ses ayarlarından girişi çentikle.sesi sonuna kadar aç ve

Ve programa gelince

Audiotools programı ile kasetten ve Longplay'lerden müzikleri kaydedebilir, kaydettiğiniz müzikleri şarkılara bölebilir ve böldüğünüz şarkılarda düzenlemeler yapabilirsiniz. Programın bir diğer özelliği de müziklerinizdeki gürültüleri azaltabilmenizdir. Ayrıca Audiotools programı ses dönüştürücü olarak da kullanılabilir. MP3 - WAV, WAV - MP3 veya MP3 - WMA dönüşümleri yapabilirsiniz.

Programın yeni versiyonunda düzenleme ve dönüştürme performansları yükselttirilmiştir.

Audiotools v6.32.....Al link aşağıda ilacıda altında..

Please register to see this content.

S/N: QY2HFA-3ME9N4-2BV7F3-5W73XM-RXJ5D6-Q1QDMT-YGZC8K-RTRMBM

Bir walkman bulun.Onun kulaklık çıkışını Bilgisayarınızın aux çıkışına baglayın.sonra windows un ses ayarından gelişmiş e tıklayıp aux de açın.Walkman izi açın ve sesin gelip gelmediğini kontrol edin.Herşey tamamsa audio Recorder(sitede var) programın açıp kayıt olarak aux u seçin ve walkmanizi çalıştırın kayıt yapacaktır.Saygılarımla

tamam arkadaşlar cok tsk ederim pc aktarımı anladım ama kasetten kasete cekerken dikkat edilmesi gereken seyler varmış şimdi ogrendim kareleri mantlamak gibi ben de mantladım.

Ama olmadı kaydetmeye başlıyor ama boş kaydediyor.Birincisi calarken kaydetmiyor.Yardımcı olur msunuz hayatım da hiç kaset cekmedim ilk olacak ve cok lazım.

Yardımlarınzı için simdiden tsk ederim..

tamam arkadaşlar cok tsk ederim pc aktarımı anladım ama kasetten kasete cekerken dikkat edilmesi gereken seyler varmış şimdi ogrendim kareleri mantlamak gibi ben de mantladım.

Ama olmadı kaydetmeye başlıyor ama boş kaydediyor.Birincisi calarken kaydetmiyor.Yardımcı olur msunuz hayatım da hiç kaset cekmedim ilk olacak ve cok lazım.

Yardımlarınzı için simdiden tsk ederim..

Mantlama değil bantlama gerçi boş kasedin alt kısımlarına açık haldeyse küçük kağıt parçası

da yuvarlayıp yerleştirebilirsin..İşin bitince çıkartırsın bölece Record tuşuna

yanlışlıkla bastığında kasedi korumuş olursun..

1. kasedi tak ve boş kasedi record tuşu bulunan 2. kaset yerine tak.. aynı anda 1. kasedin playı ile

2. kasedin record ve playına aynı anda bas... :D) çok komik bi durum ama normal karşılıyorum

çünkü kaset olayı neredeyse tarihe karışmak üzere :D Bide kaset çaların bi resmini çekebilirsen

yada netten bulabilirsen daha fazla ayrıntı verebilirim mesela ses ayarı ve hızlı çekim gibi :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...