Jump to content

XP Kurmak icin A Diski Lazim ?

dagli_04

Recommended Posts

merhaba,

gecen gun bir xp indirdim, pc'ye format atacaktim ancak bana a:/ dinkisinin yani baslangic disketinin takmasini istedi.

benim pc'de disket icin yer yok :D zaten 2005'in sonlarindan bu zamana kadar cikan pc'lerin 85%'inde disket yok.

benim acil windows'a fotmat atmam gerekiyor yoksa pc gidecek :D

bu problemi nasil asabalirim ?

[F8'ile Boot'dan denedim gene disket istedi]

tesekkurler..

xp cdnin içine anakartın sata ya da pata sürücüsünü ekle bi sorun çıkmaz kurulur

arkadasim xp cd'sini cd'ye yazdirmisim yeniden silme gibi bir sansim yok ancak eger olsaydi dedidin suruculeri nerden bulup, cd'ni hangi bolumlerine atacaktim ve o zaman herhangi bir ayar yapmam gerekiyormuydu ?

anakartın sata driver larını bulduktan sonra nlite denilen programla içine atabilirsin saten program turkçe arkadaşın bilgisayardan anlıyorsa yapar o bu şekilde ama sana bişey sorcam sen masaüstümü kullanıyorsu yoksa laptop mu kullanıyon

kardeş şöyle düşün sen ses driverini yüklemessen sses çıkarmı aynı şekilde sata driverini yüklemessen kurulumda xp kurulmaz ama ben sana şöle bir akıl vereyim sana vereceğim linkteki

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=44039[/CODE]

burdaki xp cdsini incele işini göreceğini anlarsan indir kullan

anladim tesekkurler, ancak ben turkce kullanmiyorum. avrupada kaldigim icin fransizca kullaniyorum. bunun fransizcasini nerden bulabiliriz ? vede bir dosayi naisl iso haline getirebilirim ? xp cd'sini kurcaladiktan sonra iso yapip baska bir cd'ye yazdirabilirim galiba :D

warez sitlerden bak bulamassan söyle ben senin veriyim linkleri aynı sitedeki tnc xp gibi modifiye xp ama fransızca buna bak hoşuna giderse indirirsin

Please register to see this content.

anasayfa bu bak bi

linkleri kontrol ettim çalışıyor

bence açılış disketi istememesi lazım..

belki sata disketi ister..

açılış disketi istiyorsaya cd in de problem vardır... yada bişeyleri yanlış yapıyorsundur..

sata istiyorsa biostan satayı kapat..

böylece sata diski ide olarak görür ve problemsiz yükler...

ama bu sorun sadece laptoplarda oluodu...

(genellikle)..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...