Jump to content

Vista Home Premium'da Şifre Sıfırlama

_Tatarbeyi_

Recommended Posts

:|:|Arkadaşlar bilgisayarıma Vista Home Premium kurulu, tuşlarımın yerlerinin karışması sonucu yeni oluşturduğum admin şifrem geçersiz.

Şifre sıfırlama disketi de yapmadım.

Elinde Şifre sıfırlama disketi bulunan varsa bir gönderir mi? :help::rolleyes:

Teşekkür:

Konuya ilgi gösteren maksimuss, Sinangunes55 ve kensopoy!a çok teşekkür ederim. Yazdıklrınızdan yararlanamadım çünkü, sistemi yeniden kurdum. Ama bundan sonra böyle bir olay yaşarsam; hem yazdıklarınızdan faydalanacağım hem de şifre sıfırlama disketi yapmayı unutmayacağım.

:unknw::unknw:

:pardon::pardon:Arkadaşlar bilgisayarıma Vista Home Premium kurulu, tuşlarımın yerlerinin karışması sonucu yeni oluşturduğum admin şifrem geçersiz.

Şifre sıfırlama disketi de yapmadım.

Elinde Şifre sıfırlama disketi bulunan varsa bir gönderir mi? :warning::clapping:

xp olsa hallederdim de vista için boyle bi proğram varmı bilmiyorum.ama sen yine de hiren boot cd ile bi deneme yap!

• 10 ay sonra...

Arkadaşlar varmış vistada sıfırlama Buyrun burdan kullanın ama alıntıdır. Buraya kopyalamak haricinde emeğim yok :) acele ile yapıtırdım maksat işiniz görülsün

Vista işletim sisteminize bir parola verdiniz ve şifrenizi unuttunuz. Ayrıca vistada parola sıfırlama disketide oluşturmadınız. Ozaman gelin size bu yazımızda vistada unuttuğunuz şifreyi nasıl kaldırabilirsiniz, onu anlatalım.

Xp işletim sisteminde bunun için en basit bilinen yol administrator hesabıyla oturum açıp diğer kullanıcının şifresini kaldırmaktı. Ancak vistada böyle bir yol uygulayamıyosunuz.

Şifreyi sıfırlayabilmek için öncelikle ücretsiz linux tabanlı olan aracımızı indirelim.

Program Iso formatındadır. Yani öncelikle programı nero yada başka bir cd yazma programı yardımıyla cd'ye yazınız. Daha sonra sistemi cd'den boot ederek sistemi açınız.

Daha sonrada hazırlamış olduğumuz videoyu izleyek bu işlemi çok basit olarak yapabileceğinizi göreceksiniz.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız...

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...

maksimus teşekkür ederim şimdi deniycem eğer olmazsa ben de bi program var onu crack yapabilirsek onda çok rahat açılıyo

programın ismini vereyim araştır googlede yazınca her yerden download ediliyo fakat crack bulamadım serial vermişler oda işe yaramıyo

Active_Password_Changer_Pro_v3.5_build_0067 adında bi program

iyi çalışmalar

maksimus teşekkür ederim şimdi deniycem eğer olmazsa ben de bi program var onu crack yapabilirsek onda çok rahat açılıyo

programın ismini vereyim araştır googlede yazınca her yerden download ediliyo fakat crack bulamadım serial vermişler oda işe yaramıyo

Active_Password_Changer_Pro_v3.5_build_0067 adında bi program

iyi çalışmalar

http://rapidshare.com/files/91599737/PwCgr.rar
Pass: www.tsbay.org alıntıdır[/CODE]

• 1 yıl yıl...
Arkadaşlar varmış vistada sıfırlama Buyrun burdan kullanın ama alıntıdır. Buraya kopyalamak haricinde emeğim yok :p acele ile yapıtırdım maksat işiniz görülsün

Vista işletim sisteminize bir parola verdiniz ve şifrenizi unuttunuz. Ayrıca vistada parola sıfırlama disketide oluşturmadınız. Ozaman gelin size bu yazımızda vistada unuttuğunuz şifreyi nasıl kaldırabilirsiniz, onu anlatalım.

Xp işletim sisteminde bunun için en basit bilinen yol administrator hesabıyla oturum açıp diğer kullanıcının şifresini kaldırmaktı. Ancak vistada böyle bir yol uygulayamıyosunuz.

Şifreyi sıfırlayabilmek için öncelikle ücretsiz linux tabanlı olan aracımızı indirelim.

Program Iso formatındadır. Yani öncelikle programı nero yada başka bir cd yazma programı yardımıyla cd'ye yazınız. Daha sonra sistemi cd'den boot ederek sistemi açınız.

Daha sonrada hazırlamış olduğumuz videoyu izleyek bu işlemi çok basit olarak yapabileceğinizi göreceksiniz.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız...

Please register to see this content.

denediniz mi? ben şifremi biliyorum ama harf karısması oldu ama yinede sansıma buldum sıfreyı ama tekrar denk gelmıyor kaldrımak için onun için bunu denemelimiyim?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...