Jump to content

arkadaşlar philips sa3115 kullanan veya bilgisi olan var mı?

caferkaya

Recommended Posts

arkadaşlar teknosada gördüm 2 tane philips sa3115 ve bir hama tripod hoparlör 238 ytl uygun geldi fiyat olarak ama ses kalitesini falan bilmiyorum nasıl tavsiye eder misiniz?

ürüne burdan bakabilirsiniz:

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119982413&CS_Category=_SBA_714_1662_649_1864&CS_Catalog=_MP3&T_Category=_MP3_CALAR714

toplam fiyatı piyasada kdv dahil 300-330 YTL civarında.

ihtiyacın varsa alabilirsin tabiki 100 ytl kazancın var bu alışverişte.

ekranı müthiş ve sesi kaliteli olsun,radyo ve videosu olmasada olur diyorsan SONY S515 en iyilerinden birisidir.

sa3115'te radyo ve video bulunmaktadır.Video oynatmasıda iyidir.ama seste sony ile kıyaslanamaz.

toplam fiyatı piyasada kdv dahil 300-330 YTL civarında.

ihtiyacın varsa alabilirsin tabiki 100 ytl kazancın var bu alışverişte.

ekranı müthiş ve sesi kaliteli olsun,radyo ve videosu olmasada olur diyorsan SONY S515 en iyilerinden birisidir.

sa3115'te radyo ve video bulunmaktadır.Video oynatmasıda iyidir.ama seste sony ile kıyaslanamaz.

evet haklısın ama s515 sa3115 e göre birz daha pahalı geliyo ben en iisimi philips alayım

Philips'e bir diyeceğim yok. Hama tripod da çok kullanışlı ve kaliteli ses veriyor. Gelgelelim Teknosa'ya bir türlü güvenip de alışveriş yapamıyorum. Teknik servis konusunda bayağı sıkıntı çektim kendilerinden. Eğer alacaksan/aldıysan bu servis olayını aklında bulundur derim. Tabi inşallah servislik bir problem yaşamazsın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...