Jump to content

Crysis te hata!

ShagraX

Recommended Posts

arkadaslar yukledım ama cdlerı actım pc ye sonra rip'i de actım masaustune crysis oyuna basla diye bisey geldi tıklıyorum BIN 32 \ Crysis.exe hatası verıyor ne yapmalıyım cdler mı bozuk?

Crack olayını yaptın mı? Yapmadıysan ondan olur genelde.

• 3 hafta sonra ...

sorun bendede var crack yokki zaten cd de sildim 10 kere yükledim yine olmadı cd bozuktur dedim gittim başka cd aldım onla yükledim yine aynı hatayı aldım.

hatta format bile attım ama sorun düzelmedi :D

• 2 hafta sonra ...
Crysis oyunun içerisinde vc80_redist adlı klasörün içerisindeli 2 adet stup kurduktan sonra bu sorun ortadan kalkıyor...

DOSYANIN İÇİNDE Kİ SETUP LARDAN BİRİNİ İŞLEMCİ TÜRÜM DESTEKLEMİYOMUŞ NE YAPMALIYIM SÖYLER MİSİNİZ ?? PLS

DOSYANIN İÇİNDE Kİ SETUP LARDAN BİRİNİ İŞLEMCİ TÜRÜM DESTEKLEMİYOMUŞ NE YAPMALIYIM SÖYLER MİSİNİZ ?? PLS

senin kullandığın işlemci 32 bit ise oyun 64 bit istiyor olabilir.. benim kurulum yaptığım makinaların hepsi amd 5500 64x2 olduğu için ben böyle bir sorun ile karşılaşmadım... elindeki oyunu birde 64 bitlik bir makinada kur eger kura biliyorsan muhtemelen senin işlemcin desteklemiyordur..kolaygelsin...

• 1 yıl yıl...
senin kullandığın işlemci 32 bit ise oyun 64 bit istiyor olabilir.. benim kurulum yaptığım makinaların hepsi amd 5500 64x2 olduğu için ben böyle bir sorun ile karşılaşmadım... elindeki oyunu birde 64 bitlik bir makinada kur eger kura biliyorsan muhtemelen senin işlemcin desteklemiyordur..kolaygelsin...

DLL'ine sı***ım böyle oyunun...

oyunu kurdum, bi güzel oynadım, sonra bi patch istedi, yükledim sonraki 2 gün gayet güzel oynadım, öbür gün kısayoluna tıklıyorum açılmıyo, arkadaşlardaki gibi "failed to load game DLL" diye bir hata mesajı geliyor. CD'siz mi çalışmıyo acaba? deyip CD'yle denedim (oyun orjinal) aynı hata mesajı :D

sonra oyunu sildim, gene yükledim, oyun çalışıyo. ertesi gün yine çalışmıo ama!

işte bugünde sildim yükledim çalışmadı, googledan sizi buldum yukardaki mesajı gördüm.

ama bende 64 olan yüklenmiyor, 86 olan yüklenior, anlayamadım? bi çare plss

• 1 ay sonra...

İki tane klasör var, bin32 ve bin64.. bin64 64bit sistemler için, bin32 de herkesin kullandığı normal 32bit sistemler için..

Arkadaşlar hangi dosyanın eksik olduğunu bulabildiyseniz, söyleyin paylaşayım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...