Jump to content

Ücretsiz İnternet Security Programı Var Mı Acaba?

soulcubee

Recommended Posts

Arkadaşlar nereye açıcağımı bilemedim kusuruma bakmayın, ben tnctr sayesinde uzun süredir kaspersky internet security kullanıorum çok memnunum ancak askere gidicem ve sürekli keyle uğraşcak biri yok evde ücretide çok pahalı, bende aynı avg antivirüs gibi ücretsiz bir internet security programı arıyorum henüz bulamadım ama bilen gören duyan vardır diye bi sorim dedim veya başka bi fikri önerisi olan varsa onuda dikkate alabilirim...

Arkadaşlar nereye açıcağımı bilemedim kusuruma bakmayın, ben tnctr sayesinde uzun süredir kaspersky internet security kullanıorum çok memnunum ancak askere gidicem ve sürekli keyle uğraşcak biri yok evde ücretide çok pahalı, bende aynı avg antivirüs gibi ücretsiz bir internet security programı arıyorum henüz bulamadım ama bilen gören duyan vardır diye bi sorim dedim veya başka bi fikri önerisi olan varsa onuda dikkate alabilirim...

F-Secure Client Security 7.10 Build 209 for Windows bunu kullanabilirsin ancak biraz kasar

Please register to see this content.

şifre ise :EALx-VJK6-CGP5-RQF4-1EQ3

arkadaşlar fikirler için teşekkür ederim, makinem iyi hepsini denicem ve başka forumlardan aldığım önerilerde comodo üzerinde younlaşor saırım en uygun seçenek bu olucak, ilginiz için teşekkür ederim...

bende bir zamanlar garanti olsun diye Deep Freeze kurup gitmiştim ama yine çökertmişlerdi.. en iyisi bir norton 2007 kur.. lisan sorunu yaşatmaz.. birde buda önemli Naomi Internet Filter kur şifrelidir böylece kapatılamaz internetten zararlı bir içerik gelemez.. geldiğimde hala sağlam bir sistem görmüştüm..

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...