Jump to content

Ttnetmsic Den İndirdiğimi Nasıl Dinlerim

burak06

Recommended Posts

valla kardeşim indirdiğin müziğin formatına bak o formatı yaz ben sa na konvekter göndereyim yani müziği hangi program çalıyorsa o medya oynatıcıyı göndereyim yok ben winamtan vaz geçmem diyiyorsan ozaman müzik dönüştürme programı gönderebilirim

Sitedeki YARDIM Bölümünü Okuyunu :

Please register to see this content.

20. Siteden indirilen şarkıların formatı nedir?

Sistemden sağlanan müzik içerikleri Windows Media Audio (WMA) formatındadır.

21. İndirdiğim şarkıları dinleyebilmek için minumum sistem gereksinimi nedir?

Yüklediğiniz içerikleri kullanabilmek için en az Windows XP işletim sistemi ve Windows Media Player versiyon 10 bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.

23. Müzik indirmek için kullanacağım bilgisayar ve müzik çalar adedinde kısıt var mı?

TTNetMüzik’ten faydalanırken indirdiğiniz parçaları aktif abonelik periyodu içinde en fazla 3 farklı bilgisayarda çalabilir, bu eserleri 2 farklı müzik çalar cihaza aktarabilirsiniz.

24. TTNetMüzik Aktif Abonelik Periyodu Nedir ?

Aktif abonelik periyodu, her ayın ilk günü ile son günü arasındaki süredir.[/CODE]

Not : Ttmuzik sürekli Tarkanın reklamını yapıyor, yardım kısmında bile tarkan var. Tarkan trt den sonra telekomdan da fahiş ücret istemiş olmasın :)

Bi Aralar MUZİ isilmli Bir Site Vardı (hala varmı bilmiyorum) Aynı Özelliklerde...

indirdiğin Müziği Media Player ile Açmak Zorundasın, Lisans Alımından Sonra Ancak Dinleyebiliyordun...

Vee Kopyalama Sınırı Vardı..

Ben Biraz Düz Mantıkla Kırmıştım Bunları..!

Güzel Bir Ses Kaydetme Programı Buldum, Muziden indirdiğim Müziği Dinlerken Aynı anda Ses Kaydetme Programı ile Kaydettim, ve Artık Hürüm :)

Belki Biraz Uzun veya Zahmetli,ama Sonuçta Saten O müziği dinlemek için indiriyorsunuz, e Dinlerken Tek Yapmanız Gereken Ses Kaydetme Programından Recorda ve Stopa Basmak..! :rolleyes:

biraz komik de olsa çözdüm...

şarkıyı dinlemek için açıyorsunuz... ama öncesinde hoparlör cikişinizi mikrofon girişinize takıyorsunuz... :rolleyes::rolleyes:

sonra bir ses kaydedici program ile kaydediyorsunuz.. (ben sound forge kullandım)

ses kalitesi süper.... üstelik formatı mp3

gayet normal suan....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...