Jump to content

Katlımısz Programlarda Ve Sağ Cılıck Gonder Hatası

zadi01

Recommended Posts

1-)Oncelikle Farenin sağ tuşundaki gonder sekmesine goturunce asağdaki gibi bi uyarı çıkıyo gonder sekemsi çıkmıyo yani

54435859cf9.gif

2-)wınrar arşivleri ve katılımısz olarak hazırladığım dosyalrda aynen yukardaki gibi pencere sonrada aşağdaki gibi resim çıkıyo (wınrar arşivlerinde 1. resimdeki gibi pencere çıkıyor aşağdaki resim çıkmıyo ama arşiv açılıyor)

28101189te1.gif

sorunun çozumleri için arkadaşlara teşekkur ediyorum

• Administrator

Kurduğun bir program bozuk. Ve sağ tuşa basınca bu programın shell dosyası çağırılıyor. Msi installer ,program kurulumu sorunlu olduğu için bu şekilde onarmaya çalışıyor. Hangi programın bozuk olduğunu bulman gerek.

ewt windows liveyi yuklemiştim .msi şeklinde ayrıca bi daha msn kaldıramıyorum hata veriyo msni açmak için setuptan tekrar kaldırıp tekrar kurduktan sonra açabiliyorum bi sure sonra tekrar aynen uyarı çıkıyor..

baska bi arkdaşımızın daha bu sorunu vardı aşağdaki resim(msn açınca) bendede çıkıyor...

yazılım kaldırma programlarını denedim ama olmadı.. bunu bi şekilde duzeltebilirmiyim yoksa format atmak zorunda kalacam...Teşekkürler sayın sk8er_boi

hatakj9ca9.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...