Jump to content

Driverpack Ve Nlite

EMRA

Recommended Posts

baslangıcta DRİVERPACK ile driver enteg yaptım dewamında da olusturdugum .cab dosyalarını nlite ile yama yaptım

sorunum su driverpack driver arayıp bulma kurma işlemini bitirdikten sonra nlite kurulum ekranını nasıl getirip dewam ettirebilirim ?

kısacası driverpack işini bitircek arkadan nlite baslıcak

yaw ben nlite e bişey yapıo demedimki driverpack işini bitirdikten sonra kurulum ekranı gelmio yani yani driverpack driverları decompress yapıo ardından kuruluma 38dk tamamlanıyor gibi ibarelerin oldugu ekran varya işte o kurulum ekranına geçmio sorun orda zaten o ekrana geçmesini ayarlayamaz mıyız?

Driverpacks ile entegre işlemini çalışmanızın en sonunda yapmalısınız.

Driverpacks den sonra iso kalıbı hazırlayıp çalışmanızı artık kuruluma hazır hale getirmiş olmalısınız.

• 11 ay sonra...

arkadaslar pekı bu nlıte ıle drıverpacks entegre ıslemı yaparken, diyelım bız full driver attık cd içine ve kurulum asamasında drıverpacks yuklerken cok beklıyor.Acaba cd ye attıgımız full drıverların hepsımı kuruluoo yoqsa pc mızdekı suruculere aıt drıverlar mı kuruluyor.Bu sorunu cozemedım gıttı mıllet ole bole dıyor ama bunu ıyıce anlamak gusel bı sey cvp yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler!...

Önce tüm sürücüler ayıklanır.

Daha sonra içinden sisteminize uygun olanlar yüklenir.Yani nVidia ekran kartınız varsa ATI sürücüsü yüklenmez, ama ATI sürücüsü de çıkarılmış olur.Zaten Kurulum sonunda silinecek o sürücüler.Yani boşu boşuna çıkarılmış olacak (sadece sizin pc içindir bu.ATI ekran kartı olanlar için de nvidia sürücüleri boşuna çıkarılacaktır.Zaten DriverPacks eklenmesinin asıl amacı modifiye XP'lerin herkese hitap etmesidir (Diye düşünüyorum)

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...