Jump to content

Need For Speed™ Prostreet Oyundan Atıyor

X_Treme123

Recommended Posts

Arkadaşlar Need for Speed ProStreet açılmıyor. :D Oyuna giriyor loading diyor ve çıkıyor.Need for Speed ProStreet 1.1 yaması yüklü 3 tane crak denedim.Yinede olmadı.Virüs programın Nod32.Ekran kartım 512 Mb ATI Radeon X1550 Series,Ram 1 GB DRR2 yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler.

gecenlerde ben de indirdim o yamayı ve bende de aynı sorunu vermisti ben de kaldırdım ve oyun tekrar düzgün calısmaya basladı.yamayı kaldırman çözüm olur sanırım.ama illa yamayı kullanmak istiyorum diyosan yamayı indirdigim yerde bu yama bazı bilgisayarlarda hata veriyor, torrenti kullanarak baska bi yama indirebilirsiniz diyordu.umarım yardımcı olur

Merhaba'lar dostum öncelik le vısta işlertim sistemi kullanımından'da kaynalanıyor olabilir senin durumun çünki bende de aynı sorunu yapmıştı b

Bende ekran kartının driverlarını güncelledim sorun ortadan kalktı ,şayet sen xp kullanıyo isen o zaman ekran kartının driver'ının bir güncelle

bir de öyle dene bakalım ama yamadanda kaynaklanıyor olabilir sorun yada yüklediğin oyunun düzeneği ,düzgün olarak yapılandırılmamıştır

diye düşünüyorum saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...