Jump to content

Xp De Saydam Pencere Kenarlıkları

hackerban

Recommended Posts

Arkadaşlar konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim :closedeyes: ama en uygun yerin burası olduğunu düşündüm....Ben windows xp kullanıyorum vista transformation pack 6 yamalı ama bir türlü pencere kenarlarını vistadaki gibi saydam yapamdım:( xpde böyle bi program varmı pencere kenarlarını saydam yapabileceğim_?

Biliyorum bu resim vistadan ama böle olsun istiyorum xpmin :unsure:

thumb_719216732.jpg

true transparent diye bir kurulumsuz prg var arkadaşım denedin mi onu hiç.Denemediysen Haberin olsun mutlaka font dosyana segouı yazı tipi diye birşey var doğru hatırlıyorsam onu da ekle çünkü o yazı tipi olmazsa şeffaflık halinde yazılar tuhaf bir hal alıyor.Saygılar...

Bu programı bir dene

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=38644[/CODE]

Bundan haberdarım saol ....fakat daha kaliteli bişey yok mu acaba çünkü bu pencereleri felan bozuyo ...

true transparent diye bir kurulumsuz prg var arkadaşım denedin mi onu hiç.Denemediysen Haberin olsun mutlaka font dosyana segouı yazı tipi diye birşey var doğru hatırlıyorsam onu da ekle çünkü o yazı tipi olmazsa şeffaflık halinde yazılar tuhaf bir hal alıyor.Saygılar...

evt denedim onu fakat ekranı çook bozuyo değişik oluyo daha kaliteli bişiler yoq mu_?

sana en çok yarıycak şey windowsblindz'in arzo teması bir arattır bak eminim beğeneceksin ama windowsblindz'i kurman şart o tema için.Full şeffaflık veriyor ben bayıldım ama sen ne dersin bilemem.Arzo Vista Theme For Xp olarak arattır.Kolay gelsin Saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...