Jump to content

Easy Recovery Prof-geri Alamıyorum Dosyaları

bozkurt_cagri

Recommended Posts

ARKADASLAR 500GB TASINABİLİR harddiskim var ama yanılışlıkla biçimlendirilmiş ve içinde cok önmli belgelerim vardı. şimdi kurtarmak istiyorum ama son aşamada alttaki uyarıyı alıyorum halbuki 201 gb buldu ama yükleyemiyorum tekrar. nasıl yapabilirim???pc basında sizi bekliyorum

adszjr3.jpg

geri yükleme için başka bir ortam seçmeni istiyor kurtarmaya devam edecek yani aynı fiziksel sürücü üzerinde kurtarma yapamamakta başka bir sürücüyü ol olarak göster :)

yani orada G: sürücüsü yerine Başka bir disk seç okadar uğraşmışsın geri gitmesin. tabiki kaybettiğin veri kapasitesini karşılayacak kadar boş alan içeren bir sürücü olsun

ama maşaallah sende de sağlam data varmış 200 Gb inşallah bu kadar alanın vardır

g: sürücüsünden baska bos alanım yok. ben de fark ettim hatayı ama g: sürücüsü üzerine yedeklemek istiyorum, suan için elimde imkan yok. G: sürücüsünü tekrar biçimlendirmeyi denesem bu tarattırdıklarım da gidecek galiba:(

150 ye yakın divx filmim vardı...........

g: sürücüsünden baska bos alanım yok. ben de fark ettim hatayı ama g: sürücüsü üzerine yedeklemek istiyorum, suan için elimde imkan yok. G: sürücüsünü tekrar biçimlendirmeyi denesem bu tarattırdıklarım da gidecek galiba:(

150 ye yakın divx filmim vardı...........

gidip gitmeyeceği konusunda bi bilgi vermem doğru olmaz ama 5 formatlık bilgiyi aalmıştım o programla ama garantisi yok kurtaramadıklarıda oluyor. o disk üzerinde fazla oynamadan başka bi ortama aktarman en sağlıklısı

o zaman şunu yapacaksın eğer c sürücün yeterse dosyalaro oraya atmasını iste yok eğer yer yok ise bir tane daha hdd bulacaksın onuda pc bağlayıp ona atacaksın.HARDDİSKTE BULDUKLARINI AYNI HARDDİSKE ATMAZ SEN BU HATAYI ALIYORSUN.Program mantığı bilgileri aynı yere attığı takdirde bulduğu bilgilerin üstüne yazması veri kaybına neden olacaktır ve bunu önlemek için program bu şekilde çalışıyor.Ben yüzlerce defa milletin HDD kurtardım hiç uğraşma arkadaşının birinden emanet bir hdd al ona at sonra kendi hdd alırsın bu kadar kolay gelsin.

o zaman şunu yapacaksın eğer c sürücün yeterse dosyalaro oraya atmasını iste yok eğer yer yok ise bir tane daha hdd bulacaksın onuda pc bağlayıp ona atacaksın.HARDDİSKTE BULDUKLARINI AYNI HARDDİSKE ATMAZ SEN BU HATAYI ALIYORSUN.Program mantığı bilgileri aynı yere attığı takdirde bulduğu bilgilerin üstüne yazması veri kaybına neden olacaktır ve bunu önlemek için program bu şekilde çalışıyor.Ben yüzlerce defa milletin HDD kurtardım hiç uğraşma arkadaşının birinden emanet bir hdd al ona at sonra kendi hdd alırsın bu kadar kolay gelsin.

evet aynen bu şekilde olan bilgilerinde gidecektir başını beladan belaya sokarsın bence hiç deneme emaneten bi diskini feda edebilecek arkadasın varsa Al derim

• 4 ay sonra...
evet aynen bu şekilde olan bilgilerinde gidecektir başını beladan belaya sokarsın bence hiç deneme emaneten bi diskini feda edebilecek arkadasın varsa Al derim

aynı sorunu bende yaşıyorum datayı easy recovery ile görebiliyorum fakat yolu gösterince arkadaşın belirttiği gibi hata alıyorum.Ben bu sorunu dizüstü bilgisayarda yaşıyorum.Bilgileri taşınabilir bir diske almaya çalışıyorum iki farklı external göstermeye çalıştım(disk kapasiteleri müsait) ama görmüyor.Olmayacak galiba..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...