Jump to content

Rapidden Sınırsız İndirmek İçin Ne Yapılmalı

exitly

Recommended Posts

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim şimdiden

Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama arama bölümünden arattım rapidshare çözüm diye bir sürü şey çıktı ama çogunun linkleri silinmiş çogu işe yaramıyor saatlerdir uraşıyorum hiç bir şekilde işe yaramadı yazanlar ....

Bu rapidden sınırsız indirmek için gerçekten bir yöntem varmı yoksa boşunamı uraşıyoruz

Eğer böyle bir program veya bir yöntem varsa paylaşırsanız çok sevinirim

modemi resetlemekten gerçekten bıktım cevaplarınızı bekliyorum

şimdiden teşekkürler

-----------

Ayrıca konunun çözümü belki sitede mevcuttur fakat o kadar fazla bu konudan açılmışki hangisi işe yarıyo bulamadım

saatlerdir uraşııyorum ama çözüm yok ve bu konuyla ilgili bi önerim olucak

Eğer bu konuda işe yarıyan şeyler varsa ve o yöntem denenip onaylandıysa bunu konu başlarındaki önemliler köşesine taşırsanız veya önemli bi yere koyarsanız eskiden bulunmuş fakat sonradan işe yaramıyan programları silerseniz veya fazla konuları silerseniz daha verimli bir forum olur(malum herşey rapidden iniyor ) bence tabi bu sadece öneri ben arama bölümünden arama yaptığımda 109 sayfa çıktı ve her sayfada 30 40 konu var anlıcanız bir şeye ulaşmak istendiğinde çok uraşılıyor...

Uraşmamız sonunda bir çözüme ulaşsak yine sorun yok ama saaatlerdirr boşa yazı okuyorum anlıcanız

rapidden kurtulmanın en saglıklı yolu modem resetlemek yada modeme reset atan programcıklar var onu kullanmak.

diger yolların hicbiri calısmaz premium üyelik almaktan baska.

ki calıssa bile 1hafta içinde hata kapatılır sebebi ise cok acık onlarda profesyonel hackerler tarafından idare ediliyor calısanları zaten uzman acık yoktur varsa da kapanır cabucak. bence bosuna arama derim eger maddi durumun iyi ise al bir tane üyelik ki zaten premium üyeligi olanların tnc ye bagıs yapmalarını da istiyorum :clapping:

arama yaparken sadece konu başlıklarını arattır

soruna gelince

premium almalı

daha rapidi çözen bir babayiğit çıkmadı

Babayiğit çıkmış malesef adam olayı çözmüş desem yeri var...

İntenrnette dolaşırken sahip olduğumuz kimlik ''ip''mizdir.Bu kimliğimizi gizlemek için birkaç yol vardır.Bunlardan biride proxy..

''Proxy'' yi tanımlıcak olursan internete başka (veya aracı) bir bilgisayar sayesinde bağlanmaktır.

Gelelim asıl konumuz olan rapidden sınırsız indirmeye..

rapid ''free download''da saat başına belli bir boyut (~20 mb) limit koymaktadır.Bunun sağlanması için bizim iplerimizden ve cookeilerimizden yararlanmaktadır.

Çeşitli forumlarda cookeileri silip modemi yeniden başlatmanın işe yaradığını gördüm.Ama büyük bir kesimde sabit ip veya çeşitli nedenlerle bu yöntem işe yaramamakta.

işte burda cgi proxyler devreye giriyor.

İnternette bulabileceğimiz bu proxyler sayesinde herkes sınırsız download yapabilicek.tabii rapid buna bir çözüm bulmadıkça..

Birkaç cgi proxy adresi:

ve benim kullandığım

google da ararsanız bir sürü karşınıza çıkar

kullanımı gelince çoğu bu şekildedir:

untitled15jf.gif

ben

Please register to see this content.
sitesini kullanıyorum,çünkü daha basit

untitled25gm.gif

buraya sitenizi yazın devam edin..

ben 30 mb indirdikten sonra denedim ve aynı anda 2 dosya indirdim [~ 70 mb] download aralıksız devam ediyor ve şu an 230 mb oldu..

sorun olursa iletin...olucağını zannetmiyorum ama..

iyi downloadlar...

Not : Alıntıdır. Saygılarımla...

Babayiğit çıkmış malesef adam olayı çözmüş desem yeri var...

İntenrnette dolaşırken sahip olduğumuz kimlik ''ip''mizdir.Bu kimliğimizi gizlemek için birkaç yol vardır.Bunlardan biride proxy..

''Proxy'' yi tanımlıcak olursan internete başka (veya aracı) bir bilgisayar sayesinde bağlanmaktır.

Gelelim asıl konumuz olan rapidden sınırsız indirmeye..

rapid ''free download''da saat başına belli bir boyut (~20 mb) limit koymaktadır.Bunun sağlanması için bizim iplerimizden ve cookeilerimizden yararlanmaktadır.

Çeşitli forumlarda cookeileri silip modemi yeniden başlatmanın işe yaradığını gördüm.Ama büyük bir kesimde sabit ip veya çeşitli nedenlerle bu yöntem işe yaramamakta.

işte burda cgi proxyler devreye giriyor.

İnternette bulabileceğimiz bu proxyler sayesinde herkes sınırsız download yapabilicek.tabii rapid buna bir çözüm bulmadıkça..

Birkaç cgi proxy adresi:

ve benim kullandığım

google da ararsanız bir sürü karşınıza çıkar

kullanımı gelince çoğu bu şekildedir:

untitled15jf.gif

ben

Please register to see this content.
sitesini kullanıyorum,çünkü daha basit

untitled25gm.gif

buraya sitenizi yazın devam edin..

ben 30 mb indirdikten sonra denedim ve aynı anda 2 dosya indirdim [~ 70 mb] download aralıksız devam ediyor ve şu an 230 mb oldu..

sorun olursa iletin...olucağını zannetmiyorum ama..

iyi downloadlar...

Not : Alıntıdır. Saygılarımla...

denedim gayet güzel çalışıyor yavaş ama olsun sağolll

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...