Jump to content

Rapid Sorunu! Rapid Bitiyor Mu Yoksa?

FireFox3

Recommended Posts

Arkadaşlar rapid bende kendinden geçmiş vaziyette sizde durum nedir?

Diğer indirmelerde ise sonuç çok farklı rapid gerçekten çöktü mü? Sadece sorun bende mi var? Birde sabahları normal hızında indirme yapıyor ama öğlen ve sonrası sonuç çok farklı oluyor!

Bağlantı hızım 4096...

Rapid:

rapidcq9.jpg

Normal Link:

normalaz4.jpg

111lv9.jpg

Flashget ile Eşzamanlı Bağlantı Sayısını Arttırınca Hiç Problem olmuyor hız resimdeki gibi 90 120 arasında gidip geliyor (1024 için) fakat İndirilen veride biraz fazla hesaba yazılıyor okadar bu da işin cilvesi

sormayın bende de aynı sorun var 1000 kb yi geçmiyor :) (erciyes üniversitesinde ki hattı kullanıyorum kütüphanede de hat 100 MB/sn ben rapidden 1 mb fln görüom.. 2 dosya ekliyip ayrı serverler fln olunca 2 yi gördüm 3 yok :) ) premium kullanıyorum en büyük sorun 5 günde 25 gb indirme limiti bende 2 bilemedin 3 günde bitiyor o da sürekli downloadda yapmıopm. hdd de yer kalmadı cek cek allah cek.. lost.. prison break.. en son heros a niyettlendim premium gene bitti 5 günlük sınır sonra 15 tatil girdi fln :D .. seviyorum üniversite hayatını..

bir film 700 mb gibi 7 dk suruyor ama pardus u indiriyorum misal.. yandaki pcden kopyalmakla benzer zamanda bitiyo 1 dk bile sürmeden 1 cd indiriyor :D aslında en güzel bi rapid bi de başka yerden premium alcan ikisini de downloada bırakcan.. ya da emule de ii fikir acayip upload yapar kredi toplarsın ama en az 30 40 film downloada koymak lazım ki erim alayım bendeki nette :D ...

en kötü yan orda 100 mb kullanıp sonra eve gelip 1 mb kullanmak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...