Jump to content

Ghost Hakkında

hacken

Recommended Posts

Ghost Çok kullanışlı bir program ama dikkat edilmesi gereken hususları var. Birincisi temiz bir sistemin yedegini almak gerek, tüm güncelleştirmelerin yüklenmiş olması ve size gerekli programların kurulu olması gerekmektedir bence. Sorunlu bir pc nin yedegini almak en büyük hata ve zaman kaybıdır. Ben Ghost 2003 kullanıyorum daha verimli ve basit geliyor bana tavsiye ederim.

bende ghost 2003 kullanıyorum ve aslında çok iyi ve işe yarayan bir program işletim sisteminiz en iyi durumundayken ghost unu aldınız mı daha sonra hiç bilgisayarım çökecek diye bi kaygınız olmuyo çünkü elnizde yedek oluyo bence süper program

kardes ben yedek ıcın yaklasık 2 yıldır acronıs kullanıyorum hıc sorun yasamadım.ghost ta varmıdır kullanmadıgım ıcın bılmıyorum.fakat acrorıste olan secure zone ozellıgı cok buyuk kolaylık guvenlı.denemenı tavsıye ederım.

Merhaba,

Ben yaklaşık 6 aydır smart recovery kullanıyorum.Lisanslı olmasına özellikle önem verdim nihayetinde gerçekten sorunsuz olması gerekir diye düşünmüştüm.İyi ki öyle yapmışım.Sadece 20 Ytl verip en iyi antivirüsün bile yapamayacağı kadar güvenlik ve rahatlık sahibi oldum.Normalde 6 ayda en az 10 kere format atardım ama bu prg sayesinde hiç atmadım.Kullanmadım ama ghost da böyle bir prg sanırım yani kullanması gayet mantıklı ne kadar dikkat etsek te pclerimize illa ki birşeyler sızıyor bu durumlarda en rahat işlem birkaç tıklamayla pcyi imajını aldığımız temiz haline geri yüklemek.Format atmanın süresi, güncelleme driver ve prg yükleme gibi sıkıntılarla uğraşmadan hemde.Bu tip prgleri kesinlikle tavsiye ediyorum.Nacizane fikirlerimdir umarım işine yarar.Saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...