Jump to content

Taşınabilir Usb Hdd

wmismail

Recommended Posts

1 TB WD usb hdd kullanıyorum gayette iyi. USB HDD ye yazma hızı 24MB/sn USB HDD dem okuma hızıda 30 32 MB/sn civarı. Fazlasınada gerek yok sanırım. Yok daha hızlı olsun diyosan Firewire ondan da hızlı diyosan 1 gbit ethernet baglantılılar var. Ama bence gereksiz.

320 GB lik forum.donanımHABER.coım da ikinci elde bir arkadas 105 ytl satıyordu seagate güzel birseydi turuncu siyahtı galiba simdi tam yerini nereydi link neydi bilemedim arayın bulursunuz...

sıfır diyorsan ona bişi diemem.. hız olarak nasıl oluyor bilmiyorum ama 20-30 ytl ye hdd sata 2 kutu satılıyor bi ondan al 110 ytl fln 250 sata bi de onu al tak ona kullan :) bizim ark. öle yapio sanrım memnun..

bende 160 gb var direkt usb den çalışıyor dışı deri ve çantada çok az yer kaplıyor ayrıca bir power kablosuna ihtiyaç duymuyor ben 180 YTL ye aldım 1 ay önce markası codegen ama içindeki disk toshiba, aldığım fiyat gaziantep güneş bilgisayarın bayi satış fiyatı hiç kullanmadım istersen satabilirim sana...

s6302207le6.jpg

telefon satılık değil sadece diskin boyutu hakkında bilgi sahibi olun die yanında bulundurdum lütfen bu konuda espri yapmayın :)

1 TB WD usb hdd kullanıyorum gayette iyi. USB HDD ye yazma hızı 24MB/sn USB HDD dem okuma hızıda 30 32 MB/sn civarı. Fazlasınada gerek yok sanırım. Yok daha hızlı olsun diyosan Firewire ondan da hızlı diyosan 1 gbit ethernet baglantılılar var. Ama bence gereksiz.

Bugün sattım bir tane WD 250GB 330 YTL'ye ama gerçekten güzel bir parça...

ben alırken 500 alıcaktım ama çok iyi performans alınamadığı söylendi dediğim gibi sadece kez taktım bilgisayarıma birisi yedek almak için diğerinde ise bi kaç dosyaya ihtiyacım olduğundan eğer düşünüyorsan 150 YTL ye bırakırım kargo masrafı bana ait ve orjinal kutusunda gönderirim

Ben bunu aldım

Please register to see this content.
çokta olmadı henüz 2 hafta oldu.Şuana kadar hiçbir problem yaşamadım

7200 RPM ve usb de gerçekten hızlı geçen gün ev arkadaşım 250 GB yi usb ile bu HDD ye aktardı ve çok hızlı attı.

Ben memnunum

Gerçek resimleri olmadığı için Aldığım HDD ninde resimlerini ekliyorum..Örnek olarak bir de DVD koydum yanına

dscn0406resizenk5.jpg

dscn0407resizezj3.jpg

dscn0410resizevq5.jpg

dscn0417resizets2.jpg

dscn0420resizelh0.jpg

ya aslında 3.5'' güzel ama çok büyük. Sürekli yanımda gezdireceğim için bana alandan çok bir de boyut önemli.

1.8 '' alacaktım. Büyük kapasite bulamadım. Şİmdilik en güzeli 2.5'' WD görünüyor galiba.

'' = icnh

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...