Jump to content

Gmail Hesabın Windows Live Maile Eklenmesi

Recommended Posts

evet arkadaslar belkı kolay bişi ama ben bir türkü windows live maile ekleyemiyorum yaaa mail alırken hep hata veriyo neyi yanlış yapıyorum lütfen bilen birii detaylı olarak anlatabilir mi resimli vs olursa daha da anlasılır olur arkadaslr şimdiden tesekürler arkadaslar yardımlarınız için

BU SORUYU BILEN YOK MU ARKADASLAR YAA LÜTFEN ACELE YARDIMMMM

Arkadasalr anlattıklarım anlasılmamıs galıba bakın ayrıntılı olarak anlatıyorum ınsallah bu sefer derdimi anlatabilirim

benim windows çökmüştü ve yeni bir windows kurdum sonra driverlar vs derken en son WLinstallerla

live messenger ve windows live maili yükledim

windows live mail hotmailin bir servisi olduğu için hotmail adreslerinden mailleri otomatik olarak alıp gönderebiliyor fakat gmail adresi liver maile yazdığımız zaman yapılandırmayı elle yapmamız gerekiyor

işte ben onu elle yapmaya çalıştım fakat olmadı

ne gelen mailler geliyor ne de ben o adresten program vasıtası ile maıl atabiliyorum

işte sorunum bu yardımcı olabilirseniz sevinirim anlatabilmişimdir umarım.....

kısaca windows live mail programı vasıtası ile ........(at)gmail.com adresini kullanaarak nasıl kullanacağız?

• 2 hafta sonra ...
Arkadasalr anlattıklarım anlasılmamıs galıba bakın ayrıntılı olarak anlatıyorum ınsallah bu sefer derdimi anlatabilirim

benim windows çökmüştü ve yeni bir windows kurdum sonra driverlar vs derken en son WLinstallerla

live messenger ve windows live maili yükledim

windows live mail hotmailin bir servisi olduğu için hotmail adreslerinden mailleri otomatik olarak alıp gönderebiliyor fakat gmail adresi liver maile yazdığımız zaman yapılandırmayı elle yapmamız gerekiyor

işte ben onu elle yapmaya çalıştım fakat olmadı

ne gelen mailler geliyor ne de ben o adresten program vasıtası ile maıl atabiliyorum

işte sorunum bu yardımcı olabilirseniz sevinirim anlatabilmişimdir umarım.....

kısaca windows live mail programı vasıtası ile ........(at)gmail.com adresini kullanaarak nasıl kullanacağız?

ben yaptım g mail hesabından kendi gmail hesabı içinde ayarlar bölümüne gir ve orada pop ayarlarında

1. Durum: 23:12 tarihinden beri gelen tüm iletiler için POP etkindir şeçeneğini seçtim okadar

http://www.khimhoe.net/2007/10/27/how-to-setup-gmail%E2%80%99s-imap-in-windows-live-mail/[/CODE]

tesekkurler kardes ancak bu kadar acıklayıcı bi cevap olabilir gerci ingilizce ama anlasılıyo cooook tesekkürler kardes ellerıne saglık emegıne saglık

kac zamandır beklıyodum acıklayıcı bi cevap:))

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...