Jump to content

Vlite Kullanımı Ve Sp1 Ekleme

volkan23
 Share

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

v lite simgesini tıklayınca waik install yazısı geliyo ve microsoftun sitesine gidiyo .nasıl yapıcam .thanks

arkadaşlar bu waik ne işe yarıyor acaba. anladığım kadarıyla sp1 ve program entegre edebiliyoruz acaba direvir da entegre edebiliyormuyuz yoksa benmi yanlış anladım

• 1 ay sonra...

Kurulum sonrası aktivasyon ile uğraşmak istemiyenler aşağıdaki arşivde bulunan $OEM$ klasörünü ( önce imajını alıp denemek isterseniz ultraiso vb. herhangi bir program ile ) vista dvd sindeki source klasörün içine atıp kaydedin. Kurulumun sonunda aktifleştirilmiş bir vistanız olacaktır. :)

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

vLite 1.2 versiyonu indirip kurudum. Ancak program ana sayfası üzerinde 'WAIK download' yazan başka bir sayfa açılıyor. Bu sayfayı kapatınca program da kapanıyor. İlgili internet sayfasından 1.34 gb. tutan dosyayı da indirdim. Ama 'WAIK download' sayfası bir türlü gitmiyor ve Vlite programını çalıştıramıyorum.

Yardım lütfen.

• 3 hafta sonra ...

Driver entegresi hariç, diğer tüm işlemleri Vlite 1.2 ile daha basit ve ayrıntılı olarak yapabilirsiniz. 1.2 ile Vlite da devasa Waik yüklenmesini gerektiriyor sanırım. Waik yüklemeden, wim filter çalışması için vereceğim rar içindeki 3 dosyayı da program files/vlite dizini içine atarsanız Waik yüklenmesine gerek kalmayacaktır; (200 kb)

66589542.jpg

Edited by lordnord

• 5 hafta sonra ...
Kurulum sonrası aktivasyon ile uğraşmak istemiyenler aşağıdaki arşivde bulunan $OEM$ klasörünü ( önce imajını alıp denemek isterseniz ultraiso vb. herhangi bir program ile ) vista dvd sindeki source klasörün içine atıp kaydedin. Kurulumun sonunda aktifleştirilmiş bir vistanız olacaktır. :closedeyes:

linki yenilemeniz mümkün mü?

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

paylaşım için teşekkürler....

Tüm resimler rapid linki diye verdiğin linkteki dosyayı indirdim ama 1.mesajdaki resimlerin hiçbirisi yok. Sistem bölümünde çıkarıabilir bileşenleri gösteren resim maalesef 1.mesajda görünmüyor. Ben de verdiğin rapid linkinde olur diye sevinip indirdim ama maalesef sunumunu yaptığın resimlerden eser yok. başka resimler var.

paylaşım için teşekkürler....

Tüm resimler rapid linki diye verdiğin linkteki dosyayı indirdim ama 1.mesajdaki resimlerin hiçbirisi yok. Sistem bölümünde çıkarıabilir bileşenleri gösteren resim maalesef 1.mesajda görünmüyor. Ben de verdiğin rapid linkinde olur diye sevinip indirdim ama maalesef sunumunu yaptığın resimlerden eser yok. başka resimler var.

Sayfayı yenile ve bekle tüm resimler aktif ve görünüyor..

• 3 ay sonra...
Driver entegresi hariç, diğer tüm işlemleri Vlite 1.2 ile daha basit ve ayrıntılı olarak yapabilirsiniz. 1.2 ile Vlite da devasa Waik yüklenmesini gerektiriyor sanırım. Waik yüklemeden, wim filter çalışması için vereceğim rar içindeki 3 dosyayı da program files/vlite dizini içine atarsanız Waik yüklenmesine gerek kalmayacaktır; (200 kb)

66589542.jpg

arkadaşım dosyayı vlite dizinine yapıştırdım ama olmadı gene aynı şeyi isteyip duruyor

Edited by Bırak Gitsin...

Bu işi halletmek bana düştü galiba neyse...Arkadaşlar ben netten araştırdım buldum kurdum ve sorunsuz çalışıyor herhangi ek bir dosya indirmenize gerek yoktur buyrun ben size linki verim kolay gelsin...

vLite 1.2 + Wim Filter.exe, boyutu 3,5 MB:

http://hotfile.com/dl/18030093/acf856d/vLite_1.2___Wim_Filter.rar.html[/CODE]

Yada

[CODE]http://www.mediafire.com/?yzzmnewmtdm[/CODE]

Yada

[CODE]http://uploaded.to/file/ma1gkp[/CODE]

Edited by Bırak Gitsin...

• 5 ay sonra...

Arkadaşlar bende vista home preımum 64bit sp1 var ben bunu boyutunu kucultmek istiyorumcoğu seyi çıkarıyorum nafile 1,2GB den aşağı dusmuyor nerde hata yapıyorum vlite kullanıyorum 700mb yapmam lazım bu windowsu yardımedinn

• 1 yıl yıl...