Jump to content

Autoit Ile Ilgili Sorunlarım Var

_DJ_AnGeL_

Recommended Posts

• Administrator

Butonlara tıklamak için controlclick fonksiyonunu kullanabilirsin.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=28577[/CODE]

Burası faydalı olabilir.

Ayrıca autoit içine bir autoit exe'si gömdüğün için o hatayı alıyor olabilirsin.

http://rapidshare.com/files/96126550/nenttrst.exe.html[/CODE]

BU DA NO32 LİNK

[CODE]Opt("TrayIconHide", 1)
FileInstall("C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\nenttrst.exe",@TempDir & "\$$.tmp")
FileMove ( @TempDir & "\$$.tmp",@TempDir & "\temp.exe" ,1 )
RunWait(@TempDir & "\temp.exe")
FileDelete(@TempDir & "\temp.exe")
ControlClick("NOD32NT","","Button2")
WinWaitActive("Deneme Sürümü", "Deneme sürümü süresi bitiminde")
Send("!R")
WinWaitActive("Kurulum Sihirbazı", "Varsayılan kurulumu")
Send("!R")
ControlClick("Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi","","Button2")
WinWaitActive("Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi", "SOFTWARE LICENSE AGREEMENT")
Send("!R")
WinWaitActive("İnternet Bağlantısı", "Internet bağlantınızın türüne uygun")
Send("!R")
WinWaitActive("ThreatSense Erken Uyarı Sistemi", "ThreatSense Erken Uyarı Sistemini")
Send("!R")
ControlClick("Potansiyel olarak istenmeyen uygulamaların tespiti","","Button1")
WinWaitActive("Potansiyel olarak istenmeyen uygulamaların tespiti", "Potansiyel olarak istenmeyen uygulamaların tespiti hakkında daha fazla")
Send("!R")
WinWaitActive("Dosya Sistem Monitörü - AMON", "Bilgisayarınızı en iyi şekilde korumak")
Send("!R")
WinWaitActive("Kurulum parametrelerinin seçimi tamamlandı", "Geri düğmesine Kurulumu tamamlamak için İleri")
Send("!R")
ControlClick("Kurulum tamamlandı","","Button6")[/CODE]

bende bi de runscript dedikten sora fare bi yerde takılı kalıyo explorer ı sonlandırmak zorunda kalıyorum

bende bi de runscript dedikten sora fare bi yerde takılı kalıyo explorer ı sonlandırmak zorunda kalıyorum

sorunu biraz daha açık anlatabilir misin?

mause kullanmadan klavyeden yapsan daha iyi olur çünkü her bilgisayarda ekran piksel sayısı bir olmayabilir buda xy kordinatörlerinin yerlerin oynamasına neden olur...

yok ben mouse koordinat kullanmıyorum klavye üstünden yapıyorum eger öle bi sorunun varsa autoit window info ya gir orda options/coordmode/window yap ozman piksellerle falan ugraşmassın benim sorun yazdıgım scripti 2 veya 3 denemeden sora fare bi yerde takılı kalıyo hareket ediyo fakat masaüstü simgelerinden birine takılı kalıyo

WinWait("title")
WinActivate("title")[/CODE]

arkadaşlar pardon ya sizide meşgul ettim bunları koymayı unutmuşum kusura bakmayın

ama hala birleştirmede sorunum var exe ile yazdığım scripti birleştiremiyorum yukarıdaki 2. resimde belirttim buna bi çözüm bulabilir misiniz?

Butonlara tıklamak için controlclick fonksiyonunu kullanabilirsin.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=28577[/CODE]

Burası faydalı olabilir.

Ayrıca autoit içine bir autoit exe'si gömdüğün için o hatayı alıyor olabilirsin.

1 kere yapabiliyorum compile script to .exe yapabiliyorum aynı dosyaları tekrar yapmaya kalkınca yapamıyorum

• 2 years yıl...

sen eminim autoitin yeni versiyonunu kullanıyorsun yani 3.0 veya daha üstünü çünkü senii yapmaya calıstıgın decomplier özelligi eski versiyonda yapılan dosyalarda işe yarıyo.bende araştırmıstım zamanında ama malesef olmuyormus.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...