Jump to content

Rapidshare.com'dan

istanbul

Recommended Posts

rapidte şu an sorun var zaten serverleri çökmüş diyorlar.UsDownloader işe yaramıyor.Free den indirme yapanlar Sadece 2 tane serveri maksimum hız veriyor.Oda GlobalCrossing VE GlobalCrossing #2 bu serverleri yakalayana kadar sayfayı tazeleyin yoksa 10-15 kb download hızı veriyor.premium hasabı olanlar hakkın da bilgim yok onlarda durum ne acaba. ;)

premiumlarda da durum berbat 3-4 gündür 4-5 dosya bi arada tek parça halinde indiriyorum toplamda 30-40kb la falan indiriyor çoğu dosyada tamamlanmadan kalıyor. Yani 3-4 gündür tırmalıyoruz.

ya bende de öyle nedir bu anladamadım indirmem gereken lost var 2 gün oldu izleyemedim :clapping: benim rastgele ayarlı serverlarda acaba hızlı bi server ı var mı çalışan bilen varsa yazabilir mi

ya bende de öyle nedir bu anladamadım indirmem gereken lost var 2 gün oldu izleyemedim :clapping: benim rastgele ayarlı serverlarda acaba hızlı bi server ı var mı çalışan bilen varsa yazabilir mi

server seçilemiyor ki..

yoksa cogent ve level3#4 oldukça iyiler..

• 2 hafta sonra ...
rapidte şu an sorun var zaten serverleri çökmüş diyorlar.UsDownloader işe yaramıyor.Free den indirme yapanlar Sadece 2 tane serveri maksimum hız veriyor.Oda GlobalCrossing VE GlobalCrossing #2 bu serverleri yakalayana kadar sayfayı tazeleyin yoksa 10-15 kb download hızı veriyor.premium hasabı olanlar hakkın da bilgim yok onlarda durum ne acaba. :D

eger rapidshare premium hesap var ise maksimum hizda indirmek icin flashget tarzi indirme programlarini kullanabilirsiniz

maksimum hizda ancak o zaman indirirsiniz yoksa premiumda ard arda indirme disinda pek ise yaramiyor

Benim sana tavsiyem Free Download Manager ile rapidshare den istediğin gibi program oyun vs. indirebilirsin. Biliyorsun ki rapidshare de 5 günde 25 gb aştığın zaman 1 gün download yaptırtmıyor.Free Download Manager da kota sayma yeri bile mevcut.

Rapidshare'in en hızlı serverları sırasıyla Via Level 1,2,3,4 ve Cogent dir.Diğer serverları daha yavaştır.

NOT: Download sırasında eğer sana invalid name password hatası verirse 25 Gb lık kotanın dolduğunu gösterir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...