Jump to content

Realtek Ses Driver Hatası...

By_CaTLaK

Recommended Posts

Selamın Aleyküm Arkadaşlar Konuyu Nereye Açacağımı Bilemedim Herkezden Özür Dilerim...Ayrıca Bu Programları, İşletim sistemlerini Bizlere Sunan Arkadaşlara Çok Ama Çok Tesekkur Ederim...Allah(c.c) hepsinden Razı Olsun...

Gelelim Soruna...

Arkadaşlar ben Windows Xp Media Center Edition 2005 İndirip Kurdum Suan Kullanıyrum Ama Realtek Ses Driverini tanıtamadımmVede Sistem Tanımadı, Tanıtmadı...Ne Yaptıysamda Yukleyemedımm Bı Arkadasta da Aynı Sorun oldu...Bunun Bi Çaresi Varmı Acaba Bi Yardım Ederseniz Çok Sevinirim...Yoksa yenıden Normal Xp Kurmam gerekecek...

Lütfen Bi Yardım Edin Arkadaşlar...

Şimdiden Teşekkür Ediyorumm Hepinize...!!!

Geçenlerde elime geçen bir laptopta realtek ac 97 ses kartı vardı. En son sürümü çektim yükledim görmedi (sürüm 2.0 küsür bişeydi) daha sonra 1.6.0.2 sürümünü yükledim gördü sizde de sürümle ilgili bişey olabilir...

• 1 ay sonra...

bendede bu sorun olmustu su sekılde duzelttım belkı sızınkıde bu sekılde duzelır once tum drıverlerı kaldırıyoruz ekran ses kamera yanı drıver olarak ne varsa bırde sıstem aygıtlarının ıcınde microsof high defınetıon var ses kalkmazsa once onu kaldırın sonra ses kalkar bunları kaldırdıktan sonra pc yenıden baslatıyoruz ve donanım buldu dedıgı zaman hıc bırını yuklemıyoruz ıptalle kapatıyoruz hepsını daha sonra realtek veya hangı ses kullanıyorsa onun exe sıne tıklıyoruz kurum yapıyoruz kurarken yıne dırver buldu dıcek yuklemıyoruz bekletıyoruz exe ısını tamamlayana kadar kurulum sorunsuz yuklenırse pc yı yenınden baskatma yapmıyoruz ve dıger drıverlerı ddonanım aygıt yonetıcısı drıver guncelleden tek tek kuruyoruz ve yenınden baslatıyoruz eger atı ekran kartı kullanıyorsak onu sonradan kurduysak ses olarak onun defınetıonunu kabul edecektır ses yuklu olsa dahı cıkmayacaktır bunun ıcınde denetım amsasına gıdıyoruz ses ve aygıtlara gırıyoruz ses menusune gelıyoruz ve oradan atının donanımınını degıl realtek olanı secıyoruz varsayılan aygıt kısmına ıste bu kadar sımdı sesımız hazır ınsallah ısınıze yarar dıkkat etmenız gereken sey sıstem aygıtlarından mıcrosoftun hıgh defınetıounu kaldırdıktans onra ses drıverınızı kaldırmanız ve tum kurum ıslemlerı bıtınce yıne ses kısmında sarı unlem yada soru ısaretı varsa mıcrosoftun ses yamasını yuklemenız gerekır lınkını eklıyorum

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...