Jump to content

+18 High Tension - Yüksek Tansiyon

Recommended Posts

Sayın Tnctr sakinleri bu filmin nerede baktıysam bir türlü bulamadım türkçede aradım yok ingilizcede aradım yok eğer bulursanız burdan yayınlarsanız sevinirim saygılarımla...

Bu film mi yasaklanmış :) Bundan çok daha fazla şiddet The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning de ve sawda var. Çok ilginç.

Son olarak konu açmadan önce bi arama yapalım!

Valla Ben Yüksek Tansiyonu Tırsa Tırsa İzledim Baya Bi Etkileyiciydi Senin Dediğin Filmleri İzlemedim Tavsiye Edermisin :)

Edit: testere nin bi bölümünü izlemiştim ama hangisiydi hatırlamıom ama akıl dolu bir filmdi adamlar olayları birbirine süper bağlamışlar teksas katliamı nıda indirmeye başladım bile:)

Ben hepsini izledim ama Rambo 4 te bile hepsinden fazla kan ve şiddet var :) Er Ryan gibi mübarek :)

Rambo Zaten Tek Başına Ordu Adam Öle Yetenekliki Sapanla Helikopter Bile Düşürür :) Rambo Filmleri Çok Abartılı Oluo Onu İzleyeceğime Polat Alemdar ı İzlemeyi Tercih Ederim Hiç Değilse Bi Racon u Var :)

Abartı olsun olmasın hep sevmişimdir. Sonuncudan pek umudum yoktu ama benim hoşuma gitti. Sahneler çok güzel kol bacak kopmalar, kafa delen patlatan mermiler, ah birazda kısa olmasaydı film bence serinin iyi filmlerinden olurdu...

Rambo IV'ü İzledim Ardından Kurtlar Vadisi Irak'ı İzledim Çok Boş Geldi Nerde RamboDaki Gerçeklik :'(

Kurtlar Vadisi Irak Konusunda Haklısın Polat Elinde 14 lü İle Ellerinde Taramalı Silah Olan Amerikan Askerlerini Öldürüodu Saçmalık Vardı Abdülhey Sırtından Vuruluodu Ama Ne Hikmetse Yine Dindik Bitirmişti Filmi Memati Bacağından Vuruluodu Yinede Sekebiliodu Halbuki O Silahlardan Çıkan Mermi Direk Kemiği Kırar Ve Adam Ayakta Duramaz

Kurtlar Vadisi Irak Konusunda Haklısın Polat Elinde 14 lü İle Ellerinde Taramalı Silah Olan Amerikan Askerlerini Öldürüodu Saçmalık Vardı Abdülhey Sırtından Vuruluodu Ama Ne Hikmetse Yine Dindik Bitirmişti Filmi Memati Bacağından Vuruluodu Yinede Sekebiliodu Halbuki O Silahlardan Çıkan Mermi Direk Kemiği Kırar Ve Adam Ayakta Duramaz

Son Zamanlarda Soluksuz İzlediğim Bi Hitman Vardı Bide Rambo IV : ) Çok Gerçekciydi : ) Gerçekten Uçak Savar Mermileriylen Vurması Sniper 'ci Falan Çook Hoş Olmuştu : )

Gerçekten saçma bir filim Kurtlar Vadisi İrak.Adamlar tekliyle taramalı askerleri öldürüyorlar.Her yere rahatlıkla silahla gire biliyorla.Filimdeki restorantın içine nasıl bomba soktuktular acaba?

Saw'ı izlemeyen arkadaşlar varsa önere bilrim.1. ve 3. filimi çok güzeldi çok beyendim 2 de beni etkiliyen bir sey olmadı.Galiba saw 4 de kötüymüş ben izlemedim bir kaç yerden duydum.

texas testere katlımını izledim yüksek tansiyon daha vahsi adamın kafayı sıkıstırıyor sonra dolapla bir koyuyuor kafa kopuyor :) ark. baya önermişti bu arada 1408 nolu odayı mutlaka izleyin acayip tırsınç..

ayrıca film yasaklı dil bulmak cok kolay benden tavsiye aradıgın filmi google de ararken

"adı" rapidshare.com ya da

"adi" no rapid.

yaz arat "" lar yoktabii

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...