Jump to content

Bir Türlü Silinemeyen Klasörler..

sene07

Recommended Posts

Arkadaslar forumdaki benzer postları okudum ama bir türlü silemedim.

için 1.2gb lik ıvır zıvır dosylara var xp modifiye içn ve yapılmıs evo edition 1.3 var bir türlü silemedim unlocker dahil

bir cok yolu denedim ama olmadı ;)

yardım lütfen.

ekranhu8.jpg

Burada cevaplamıştım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=45713&hl=klas%F6r[/CODE]

Ama senin dosyalarında silinmiyormuş.Orada dediklerimi,silinmeyen dosyaların bulundukları klasörlere uygula.[/b][/color]

çok sagol kardes denedim defalarca bir kısmını siliyor ama 4mb lik kısmı kalkmıyor bir türlü teşekkürler yine de ...

bu arada nasıl olurda silinmesini engelleyebiliriz dosyaların yani bu şekle nasıl getirebilriz?

Herhangi bir dosyaya özelliklerden güvenliğe girdikten sonra "Grup yada kullanıcı adları" diye bir pencere görürsün.Orada administratorun üstünü tıklayıp tüm seçeneklere izin verme diyeceksin.Eğer yönetici hesabı hariç seninde bir hesabın varsa bu işlemi onada yapıcaksın.Sonra gelişmişi tıkladıktan sonra "Bağımlı nesnelere uygulanan izin girdilerini .......... "gibi bir yazı göreceksin.O aktiftir.Onun aktifliğini kaldırıp kopyala seçeneğini tıkla.O dosyanın artık silinmemesi lazım.O 4 mb dediğin dosyadaki bütün seçenekleri izin ver yaparsan o dosya silinir sanırım.Yinede bir karıştır.

Arkadaşım

araçlar-->Klasör Seçenekleri-->Görünüm'e gel Oarada aşşağıya doğru dosya ve kasörler sekmesinin altındaki kutucuklardan birinde"basit dosya paylaşımını kullan" yazar onu işaretle restart et ve git o klasörleri sil.

Saygılar.

• 2 ay sonra...
Burada cevaplamıştım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=45713&hl=klas%F6r[/CODE]

Ama senin dosyalarında silinmiyormuş.Orada dediklerimi,silinmeyen dosyaların bulundukları klasörlere uygula.[/b][/color]

Abi burdakileri baktım gerçekten oldu çok teşşekürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...