Jump to content

Xp Service Pack 3 Nisan'da

excellence

Recommended Posts

5265887.jpg

Microsoft XP için SP3'ün çıkış tarihini Nisan'a çekecek gibi... Mazeret: Daha iyi bir SP3.

Aslında Windows XP için Service Pack 3 iki gün önce yayınlanmış olmalıydı. En azından birçok çevrimiçi hizmet geçen haftanın sonunda bunun olacağını bildirmişti.

Ancak Techarp.com sitesinin haberine göre servis paketinin final sürümü Nisan ortasında yayımlanacak. Sebep olarak ise Beta-tester'larının sundukları iyileştirme önerileri gösteriliyor; bu durum da Microsoft'un normalde verdiği tarihin dışına kaymasına sebep oluyor. Microsoft ise yeni çıkış tarihi hakkında şimdilik herhangi bir yorum yapmak istemiyor.

Chip

Microsoftun asıl mazareti sahte sp2 kullanıcıların önüne geçmeyi amaçlamak.yani öyle ir servis pack yapmayı düşünüyorlarki sahte kullanıcılar sp3 yükledikleri zaman ortaya çıksınlar.ama bu önlerlerde herzamanki gibi kırılacaktır bunun önüne geçemezler.

tek ihitimal kalıyor oda xp nin beleş olması :clapping:

hiç kimse hiç birşeyin önüne geçemez dünyanında en iyi firması microsoft degil....uğraşsınlar bakalım Sp3 çıktıktan 1 hafta sonra crack çıkar..Hem bilemezler kimin sahte kullandığını kaldırırsın inti kurarsın cracki hadi bilsinler:)

Ben'de Var Sp3 Microsoft'un Kendi Sitesinden İndirdim Ama Türkçe Xp'ye Yüklenmiyor

0b6ce6f43b714be170a66a07a744fc33.JPG

ingilizce olan cok oldu biliyorum

hatta cincesi falan da cıktı ama rc sürüm onlar

kararlı sürüm bu aralar cıkacak

türkce de cıkar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...