Jump to content

Outlook Express Sorunu Nasil çözebilirim?

emily

Recommended Posts

Program başladığında msoe.dll dosyasında hata veriyor. Benim istediğim outlook u yeniden kurmak bunun için program ekle kaldırdaki windows bileşenlerinden kaldirmak istiyorum ve yeniden sorunsuz çalışan bir outlook kurmak istiyorum. Bunun için yapmam gerekenler nelerdir? yada sorunlu outlook u hayata döndürmek için.?

• Administrator

Öncelikle çalıştıra

sfc /scannow

yazmayı dene. Olmadı

Microsofttan alıntıdır gerisi.

Bu hata iletisiyle karşılaşmamak ve Internet Explorer ve Outlook Express'in aynı sürümünü yeniden yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Yönetici olarak oturum açın, Başlat'ı ve sonra Çalıştır'ı tıklatın.

2. Aç kutusuna regedit yazın ve Tamam'ı tıklatın.

3. Uygun kayıt defteri alt anahtarını bulun, IsInstalled (REG_DWORD) değerini sağ tıklatın ve sonra Değiştir'i tıklatın.

Windows XP'ye yalnızca Internet Explorer 6 tarayıcı bileşenini yeniden yüklemek için aşağıdaki kayıt defteri anahtarını kullanın:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383}

Windows XP'ye yalnızca Outlook Express 6'yı yeniden yüklemek için aşağıdaki kayıt defteri anahtarını kullanın:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{44BBA840-CC51-11CF-AAFA-00AA00B6015C}

4. 1 olan değer verisini 0 olarak değiştirin ve sonra Tamam'ı tıklatın.

5. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın ve Internet Explorer 6'yı yükleyin.

6. Windows XP güncelleştirmelerini yeniden yüklemek için aşağıdaki Microsoft Windows Update Web sitesini ziyaret edin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...