Jump to content

Flash Diskten Windows Xp Kurulumu

adredix

Recommended Posts

Arkadaslar 3 dosyayi indirmekte bende zorluk yasadim ancak sizin icin bu dosyalari bulup hepsini bir arada tekrar sunuyorum. 500 Kb.

Please register to see this content.

ellerin dert görmesin kardeşim Allah razı olsun.

arkadaslar ben bununla kendı sp3 lu cdmden kar okuyucuya taktıgım 1gb lik microsd kartla bile xp kurdum gayet guzel calısıyor bıraz yavas kuruluyor ama onu da bıraz utopik microsd olmasına baglıyorum konuyu acıklayanlara tesekkurler basarılı bır paylasım

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

bazı usb fLash diskLeri görmediği için format atmadıgı oLuyuor bu PeToUSB programının..bendeki 4 usb fLash diskten twinmoss oLanını görmedi ama 2 kingston 1 de dandik çin maLı oLanı gördü..işin kötüsü en hızLısı twinmoss oLandı..

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

kardeşim yaptıysanız bu işi resim veya videolu anlatım yapında millet boşuna ugraşıp zaman harcamasın kac sefer denedim olmadı gelen yorumlara bakıyorum yapayan cok kişivar saygılar cevap yazarsanız sevinirim

• 6 ay sonra...
her şeyi aynen yaptım bilgisayarı yendiden başlatıp setupa girdim 1.boot aygıtını "usb-fdd" olarak seçtim ayarları kaydedip çıktım fakat hiçbir şey olmadı.bilgisayar normal açılır gibi açıldı.sorun nerde acaba?????????????

s.a arkadaşım hatan usb fdd seçmen ordaki usb removable yada usb hdd seçsen olacak bios açılışını usb flas diskin takılıyken yap sistemde görünüyormu onu da kontrol et

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

işyerinde 2 adet laptop var.birinde enva-i çeşit virüs bulunmakta.bu yüzden flash diske gereken işlemleri virussüz olan laptopdan yaptım.sonra viruslu olan laptop off durumundayken flashdiskimi taktım ve bios ayarlarından usb hdd yaptıktan sonra Kingston DataTraveler 2.0 olarak gördüm ve save&exit yapıp restart yaptırdım.sonra bahsedilen seçenekleri şu şekilde gördüm;

2. GUI Mode setup Windows XP,Contuniue Setup+start XP ve onun altında

1.TXT Mode Setup Windows XP,Never unplug USB-Drive Until After Logon

sonra 2 yi seçip enter yaptım.ama kurulum gerçekleşmedi.bunun yerine viruslu olan xp başladı.tabiki bende hemen flash diski çektim usb kanalından.

ne yapmam lazım.yada nerde hata yapıyorum sizce?

not:4 gb kingston kullanıom

Arkadaşlar bunu yapan biri varsa ve eğer oluyorsa hazır şekilde versin de biz sadece usb ye kopyalayalım kafam bir milyon oldu denedim birkaç kez olmadı ve şu an win7 kullanıyorum ve win7 de de olmuyormuş belirtilene göre.

Herkese virüssüz günler dileğiyle =))

• 3 hafta sonra ...
bazı usb fLash diskLeri görmediği için format atmadıgı oLuyuor bu PeToUSB programının..bendeki 4 usb fLash diskten twinmoss oLanını görmedi ama 2 kingston 1 de dandik çin maLı oLanı gördü..işin kötüsü en hızLısı twinmoss oLandı..

slm beyler işletim sistemim w 7 ultimate x86 üç adet usb var elimde üçünüde görmedi

4 gb transced jf v30

1 gb twinmos

16 gb verbatim

not: bu usblerle linüx backtrack kurdum w 7 kurdum ama xp kuramadım uzun zamandır uğraşıorum

• 2 hafta sonra ...

toshiba nb200 var elimde denedim bu yontemi hata netteki tüm yontemleri.Format bitiyor ancak bittikten sonra masa ustu gelmiyor.cvb yazarsanız sevinirim.cd room yok netbok oldugun için 4 gb flash diskle denedim .

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...