Jump to content

Aztech Dsl600ew Modem Kablosuz Bağlantı

Agarta

Recommended Posts

Merhaba..

AZTECH DSL600EW Kablosuz ADSL modemde, kullandığım masaüstü bilgisayarımda tüm ayarlarını yaptım ve internete bağlandım. Ancak ne kadar uğraştımsa da dizüstü bilgisayarımla kablosuz bağlantıyı bir türlü kuramadım. Dizüstü bilgisayarımla işyerimde ve arkadaşlarımda kablosuz olarak sorunsuzca bağlanıyorum. Wep ve Wpa olarak şifreleme denedim ne yaparsam yapayım, kablosuz ağ bulunamadı diyor ve ağda hiçbir kablosuz ağ görünmüyor.. Ne yapabilirim? Teşekkürler..

Esen kalın...

Agarta

Bu Tarz Modem sorunlarında notebook la baika yerlerden bağlansanız bile kendi modeminizde bağlantı sorununu işletim sisteminde dolayı yaşadığımız olabiliyor fakat siz modemi hiç göremediğiniz öylemişsiniz modemi resetlediyseniz eğeer ve başka notebookla denediniz ise modeme baülanmayı hala bağlanamıyorsanız modem de sorun vardır sürekli voltaj takılı olduğu için modemlerde voltaj yüklenmesinden kaynaklanan sorunlar olabiliyor resete rağmen olmuyorsa donanım sorunu vardır.

dostum notebook unda hangi işletim sistemi var onu bildir mümkünse kaç yıllık bir cihaz söylersen iyi olur

birde modemde şifreleme metodumu kullanıyorsun

Dizüstü bilgisayarımı 2ay önce almıştım, markası Datron, İŞlemci cor Duo, İŞletim sistemi Xp pro..

Kablosuz ağ için Otomatik şifreleme kullanıyorum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...