Jump to content

Program Çalışmama Sorunu

WinHacK

Recommended Posts

Arkadaşlar kendim Bilgisayar Teknik servis elemaniyim ama ben de işin içinden çıkamadım problemim kendi makinemle ilgili ne olduguna gelirsek birkaç gün öncesine kadar sağlıklı çalışan sistemi 2 gündür ısrarla .exe .msi ...vb. türü çalıştırılabilir herhangi bir programı çift tıklayınca açmıyor. birlikte açmak istediğim program olup olmadığını soruyor. Ancak problem şu şekilde aşmayı başabiliyorum zira programlarda bir sıkıntı yok Başlat/Calıştır dan Command' ı açıp CMD.exe ye gecip program files içinde istegim programı komut satırından açabiliyorum. Ayrıca bazı programlar programla ilgili ek modülleri açabiliyor. Kısaca demem şu ki eskisi gibi masaüstü ya da başka yerlerdeki exe vb. programlari yine cift tıklayarak açabileceğim bir yöntem biliyormusunuz yada böyle bir problem le daha önce karşılaştınızmı ona göre format atacağım yoksa. Ayrıca problemin oluşuyla ilgili bir not problem tahminimce fonts klasörüne yerleşmiş lsass.exe virüsünü sildikten sonra oluşmuş olabilir.

Registry ayarların bozulmuş arkadaşım.

Please register to see this content.

bunu indirip içindeki dosyaları çalıştırıp sorununu halledebilirsin.

Deneyip sonucu buraya yaz, olmazsa yardımcı oluruz.

Cok sagol dostum linkteki xp_exe_fix.reg dosyasini calistirip kontrol ettim problem halloldu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...