Jump to content

Yardımformatlanan Dosyaları Geri Almak

falconxcv

Recommended Posts

arkadşlar slm. yanlışlıkla c sürücüsüne format attım. folderlock ile şifreli programlarım ve winrarla sıkıştırılmış dosyalarım hepsi gitti. biçok program kullandım ama işe yaramadı.bana yardım edecek varmı ? teşkkürler şimdiden

alıntıdır.umarım işine yarar.programın forumda olması gerekir sorgula bulursun kolay gelsin

Recovery My Files

Silinen dosyaları kurtarma programı

Silinen bütün dosyalarınızı geri getirebileceğiniz program recover my files

Recover My Files programi ile yanlislikla sildiginiz dosyalari kurtarabilirsiniz. Her türlü Word, Excel, PowerPoint dosyasini, resim ve grafik dosyasini, ZIP ve RAR gibi sikistirilmis dosyayi, Outlook ve Outlook Express'den sildiginiz emailleri vb. gibi akliniza gelecek her türlü dosyayi sildikten sonra tekrar bilgisayarinizda bulabilirsiniz.Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini de geri getirebilme özelliğine sahiptir.

Recovery My Files, şu anda dünya üzerinde silinen dosyaları kurtarmakta birçok programla karşılaştırılmış ve testlerde en üst sırada yer almış başarılı bir programdır. Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özelliklere sahiptir.

alıntıdır.umarım işine yarar.programın forumda olması gerekir sorgula bulursun kolay gelsin

Recovery My Files

Silinen dosyaları kurtarma programı

Silinen bütün dosyalarınızı geri getirebileceğiniz program recover my files

Recover My Files programi ile yanlislikla sildiginiz dosyalari kurtarabilirsiniz. Her türlü Word, Excel, PowerPoint dosyasini, resim ve grafik dosyasini, ZIP ve RAR gibi sikistirilmis dosyayi, Outlook ve Outlook Express'den sildiginiz emailleri vb. gibi akliniza gelecek her türlü dosyayi sildikten sonra tekrar bilgisayarinizda bulabilirsiniz.Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini de geri getirebilme özelliğine sahiptir.

Recovery My Files, şu anda dünya üzerinde silinen dosyaları kurtarmakta birçok programla karşılaştırılmış ve testlerde en üst sırada yer almış başarılı bir programdır. Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özelliklere sahiptir.

S.A arkadaşım belki yanlış yere yazıyorum ama benimde aynı sorun hakkında maruzatım var bende yanlışlıkla format attıgım pc de recovery my files ile kurtarma işlemi yaptım ve gerçekten çogu dosyalarımı kurtardım fakat en büyük sorunum benim kurtarmak istedigim esas bilgiler .xls dosyalarıydı yani excel dosyaları dosyaları buldu ve cıkardı fakat şimdi o dosyaların bazılarını acıyor ve bazılarını acınca yazıların formatı karma karısık cıkıyor bilgileri alamıyorum bu dosyalar hakkında ne yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirimdosyalar bozulmuş bir vaziyette acamıyorum acarsamda okuyamıyorum şimdiden telekkürler

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...