Jump to content

Assassins Creed Hakkında

Recommended Posts

merhaba Arkadaşlar aranızda Assassins Creed oynayan varsa bir bölümde takıldım gecemiyorum yardımcı olursanız. sevinirim Galiba 3. bölüm şatodan cıkıyorsunuz karsınıza bir adam cıkıyor ve onla arena gibi bir mekanda kavga ediyorsunuz. yapmanız gereken adamı yere atıp kılıcı saplamak ama ben adamı yere atıyorum kılıcı saplayamıyorum tuş kompinasyonunu çözemedim bölümü geçmeden exit turtial de olmuoyor . Oyun güzel ama takıldım orda yardımlarınızı bekliyorum klavye ile oynuyorum :)

mouse sağ klikle savunmaya geçin, karşıdaki adam kılıç salladığında sol klik yapın.aslında o bahsettiğin bölüm pratik bölümü bi iki kılıç salladıktan sonra çıkabilirsin.şimdi tam hatırlayamıorum ama haritada gideceğin yeri göstermiodu sanırım bende biraz dolanmıştım koşturdum falan mekandan çıkış kapısı var, kapıdan çıktıktan sonra ata biniyosun dıkıdık dıkıdık gidiosun türk obası çıkıyor karşına bire kefere gel buraya kurtulamazsın filan diorlar :) öööle devam ediyor işte bitircem inşallah fırsat bulabilsem işten güçten :)

• 3 hafta sonra ...

Please register to see this content.

1) Butun Assassin’s Creed klasorunu istediginiz yere kopyalayin [iE : masa ustune olabilir. ve adini AC ENG olarak degistirin )

2) AC_ENG_to_RUS.exeeklentisi C:\Ubisoft\Assassin’s Creed klasorune yukleyin

3) D “DataPC_StreamedSoundrus.forge” dosyasini silin

4) DataPC_StreamedSoundfre.forge yi kopyalayin [ingilizce versiyonda

DataPC_StreamedSoundeng.forge isminde sanirim ya da onun gibi birsey ]

ve daha once sildiginiz dosyanin yerine yapistirin

[DataPC_StreamedSoundrus.forge]

5) [DataPC_StreamedSoundeng.forge] dosyasinin ismini “DataPC_StreamedSoundrus.forge” olarak degistirin

6) oyunu acin veeee… iste ingilizce almanca fransizca hangisini isterseniz isteyin,....

7) jerusalem bitirdikten sonra assassin’s creed klasorunu silin ve AC-Eng klasoruyle, ilk basta kopyaladiginiz klasorunu degistirin

8)eger Jerusalem a yeniden donmek isterseniz ayni seyleri tekrardan yapiniz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...