Jump to content

Sonunda Yaptım

Recommended Posts

benim sorunum

forumda bulunan service pack siz bir cd ye önce sp3 sonra ie7 ve media player sidebar vs vs eklemeler yaptım ama

hiç birini yüklemiyor sadece diğer eklentileri yani SVCPACK klasörüne atılan exe leri yüklüyor

daha sonra tekrardan birdaha denedim bu sefer sıfır olan sp siz cd me önce ie7 mp11 ve diğerlerini yükledim

sonra sp3 ekledim ama bu seferde kurulumda hatalar oldu.....

mantıklı bir yolu varda benmi bulamıyorum birtürlü anlayamadım bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

not:sp2 olan bir cd ye (vistadriver screensaver windowblinds sidebar bootscreen internet explorer7 media player 11) sorunsuz yüklenirken

sadece temiz bir cd ye eklediğim sp3 ü denedim çalışıyor ama yukarıda bahsedilen eklentileri kurmuyor (real addon olanları)SVCPACK içine atılanlar kuruluyor

yenibitelemresmi2zw6.jpg

nLite'yi indiriyorsun. ServicePack entegre yerinden sp3'ü, addon entegre yerinden "microsoft.com" sitesinden indirdiğin mp11 ve ie7 exelerini indirip nLite içine atıyorsun.

eğer değişmediyse zaten nlite ile yapıyorum ve forumdan aldığım ie7 ve mp11 entegre ediyorum daha önce yaptığım gibi

yalnız içine atmak derken neyi kasdettiniz anlamadım... birde cab olarak atıyorum ben bunları tıpkı sp2 nin üstüne entegre ettiğim gibi nlite ile

saygılar

• Administrator
son birşey daha admin'im peki artık exe olarak kabul ediliyorsa

windowblinds ve sidebar'ıdamı exe yapıcaz yada exe olarak ekliyeceğiz çünki elimdekiler real addon

Karıştırmayın. Windows patchlerini buradan entegre edebiliyorsunuz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...