Jump to content

Tncxp Sp3 De Güncelleme Yapamıyorum...

Recommended Posts

Başlat/Çalıştır a services.msc yazıp enter a basarak Hizmetleri aç.Burada "Otomatik güncelleştirme" hizmetini bul.Önce Durdur, ardından devre dışı bırak.

Şimdi Yenidne Otomatik konuma ayarla ve Başlat a tıkla.

Bilgisayarım->Sağ tık-->Özellikler/Otomatik Güncelleştirmeler sekmesini tıklat.

Otomatik(Önerilir) i seçerek Uygula ve Tamam a tıkla.

Belki bilinen bir yöntem ama denemekte yarar var.

Hata iletisine göre otomatik güncelleştirmeye bağlı başka bir hizmeti devredışı bırakmış olabilirsin.Olay günlüğü vs hizmeti kapattın mı?

Ben de güncellemeleri devre dışı bırakmıştım formattan sonra, az önce tekrar otomatik yapıp Başlat a tıkladım ardından Bilgisayarım/Özellikler kısmından da Otomatik olarak ayarladım:

Please register to see this content.

Hata iletisine göre otomatik güncelleştirmeye bağlı başka bir hizmeti devredışı bırakmış olabilirsin.Olay günlüğü vs hizmeti kapattın mı?

Ben de güncellemeleri devre dışı bırakmıştım formattan sonra, az önce tekrar otomatik yapıp Başlat a tıkladım ardından Bilgisayarım/Özellikler kısmından da Otomatik olarak ayarladım:

Microsoftun sitesinde veren yolları yaptım hepsi açık gene kontrol ettim pcyi yeniden başlattım ama nafile bide ben bu hatayı daha herhangi bi program felan kurmadan aldım yani hiçbişeyle oynamadım kardeşim

evet ne yazık ki windows xp, sp3 sonrası böyle bir problem yaşıyor. bulunduğun ie penceresini kapat tekrar windows updatede bağlan. sp3 sonrası bu sorun ne yazık ki sık tekrarlanıyor. microsoft bu konuda acilen bi çözüm bulsa iyi olacak. en makulu sitelerini sp3'e göre güncellemek...

• 3 hafta sonra ...

kardeş bu verdigin siteye girdim yükledim ve karşıma bi ekran açıldı birsürü bişeyler yazdı kapandı ve bişey olmadı nedemek bu anlamadım nasıl olacak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...