Jump to content

Free Radyo Tnc-tr üyelerine Bedava Radyo Hostingi

istanbul2000

Recommended Posts

Kampanyamız devam etmekte bize port sifrenizi pm olarak atınız radyonuz aktif olacak ipadresimiz:77.245.151.222 sizin portunuz:5555 sifre:123456 gibi aynen boyle port ve sifre belirleyin pm olarak atın yardımcı olacagım size son 14kişi kaldı acele edin pm atın veya hemen ulas 0533 201 99 62

Kampanyamız devam etmekte bize port sifrenizi pm olarak atınız radyonuz aktif olacak ipadresimiz:77.245.151.222 sizin portunuz:5555 sifre:123456 gibi aynen boyle port ve sifre belirleyin pm olarak atın yardımcı olacagım size son 14kişi kaldı acele edin pm atın veya hemen ulas 0533 201 99 62

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

slm benimde radyo tlebim var geceden geceye yayın yapıyorum kendi sitemde port belirlemek konusuna gelince portu ne şekilde belirliyoruz kendime ait ceti olan bir sitem var orda yayın yapmak istiyorum virtualdj progrmını kulanıyorum madem bizlere yardımcı oluyorsunuz siden ufak bir ricam var ip adresini vermişiniz ipi portu direk verseniz biz de bunu kendi sitemdeki plyrı yapıştırsm mümkünü varmı. tşk yoksm kafma göre oluyorsa 1122 port desem oluyormu nasıl belirnenir port bilmiyorum((

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...