Jump to content

Qtaddressbar En-5310

YAGMURADAM

Recommended Posts

qt-address-bar-crystalxp.net-en-5310

200ekyb.jpg

Program hakkında bilgiler:

Arkadaşlar bu küçücük program windows gezginine adres çubuğu ekliyor.Bu çubuk ile bilgisyarınızdaki farklı dosyalara daha çabuk ulaşabiliyorsunuz.

Kullanımı:

1.Programın çalışması için netframework 2.0 gereklidir.Sisteminizde yoksa boş yere indirmeyiniz.

2.Eğer varsa programı kurun.ve sonra bilgisayarımı açın.Üstteki Dosya Düzen Görünüm yazan çubuğun boş bir bölümüne sağ tıklayıp QT Breadcrumbs Adress Bar yazanı işaretleyin.Git

yazan bölümün sağ kısmında adres çubuğu belirecektir.

XP SP3 de denemiştir.Çalışmaktadır.Vista için ise bilgim yok.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:66 kb tır.

İndirme adresi:

http://rapidshare.com/files/115391884/QTAddressBar.rar

YAGMURADAM ın Verdiği 66 KB Senin Katılımsız Yaptığın 749 KB Bu Ne Yaman Çelişki Dimi?

hm ne dusundugunu BILMIYORUM ama ole dusunme acıklıyorum autosıcrıptı baslı basına 250 kb tuttu bunu uzerıne sımge + program setupu + YAGMURADAMIN paylasımı rarlı halde dusuk olur benım paylasımım rarlı dosya seklınde deıl bunu GOZ ONUNE ALMANI ISTIYORUM OK

qtadressbar /q parametresiyle katılımsız olabiliyor.Keşke autoitle yapmasaydın. O zaman 198 Kb daha az yer kaplardı :(

bı daha kı sefere ınsallah onerını goz onune alacagım tsk ederım onerın ıcın HoT_JaZz bu onerıyı goz onune alırsam senın dedıgın boyutu kuculuturm artı kotanda 198 kb az gıder :(

bı daha kı sefere ınsallah onerını goz onune alacagım tsk ederım onerın ıcın HoT_JaZz bu onerıyı goz onune alırsam senın dedıgın boyutu kuculuturm artı kotanda 198 kb az gıder :(

Kota Derdim Yok Sınırsız Kullanıyorum Bi Önceki Mesajında Ne Düşündüğünü Bilmiyorum Yazmışsın

Virüslü Olduğunu İma Ettim Sandın Galiba Öyle Bişi Geçmedi Aklımdan Merak Ettim Neden 66 KB Lık Dosya Neden Bu Kadar Yükseldi Blackman Arkadaşıma İzahı İçin Tşk Ederim.

Kota Derdim Yok Sınırsız Kullanıyorum Bi Önceki Mesajında Ne Düşündüğünü Bilmiyorum Yazmışsın

Virüslü Olduğunu İma Ettim Sandın Galiba Öyle Bişi Geçmedi Aklımdan Merak Ettim Neden 66 KB Lık Dosya Neden Bu Kadar Yükseldi Blackman Arkadaşıma İzahı İçin Tşk Ederim.

Bu Blackman da olmasa kım acıklama yapr sana vallahı :( == :(

arkadaşlar bana yağmuradam kardeşimizin verdiğini qadresbarın kimde katılımsızı var Tşklerr..

Please register to see this content.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=57020[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...