Jump to content

Konu İptal Çünkü Internetim Arızalı

YeahKemal

Recommended Posts

Diğer dilleri seçeneğini, senin XP'de kaldırma derim! Ayrıca bence program eklemeye gerek yok? Program için 2.ci bir cd olabilir. Programlar zati güncelliğini kaybediyor. Bir sene sonra programlar eski sürüm olur, ama XP cd si eskimez. Anlıyacağın driver, net framework, directX, Font vs. yani yalnızca windows'un kendisini canlandır. :)

Şimdiye kadar öyle birşey görmedim, şu ana kadarda modifiye XP kullanmadım.... Ama yaparsan kullanırım.

Kolay gelsin....

JameeL/Boom hocam nede güzel söylemişsin.benimde tam olarak aradıgım şey o.programların sürekli yeni sürümleri çıkıyor o yüzden cd ye program eklemenin bi mantığı yok.sadece güzel bir kaç tema,hızlı bi sistem olması için reg ayarları,efendim xp nin kendisindeki lüzumsuz bazı bileşelerin kaldırılması,net framework, directX, Font,ie7,wmp11.bence bunlar yeterli.böyle bi xp yap kralsın kral.şimdiden teşekkürler.

bene xp bitti artık evire cevire bu vista yı kullanacagız kimse kasmasın

zaten mukemmel xp ye ulaşayım derken farkında degilmisiniz xp hergecen gun eskiyor

bence ustam vista yap ..... gereksiz ne varsa kaldır hızını artır. ama bunları soylerken bol keseden atmıs gibi oldum tum bunlardan ziyade stabil olsun

sitediki iki vista calışmasını da denedim ama turkçe karakter sorunu update sorunu gibi sorunlar vardı

guzel temiz bi vista yapıver bende dua edim sana :D

Bence sadece Nette gerekli olan programlar entegre edilse daha iyi olr

Java

flash player vb.

Winrar

adobe reader

diğer programlarda ek bir program cd si yaparsın daha kullanışlı olur

donanım sürücülerini otomatik kurmaması daha iyi olur mavi ekran hatası veriyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...