Jump to content

Konu İptal Çünkü Internetim Arızalı

YeahKemal

Recommended Posts

kardeş bence içine programı basıpta modifiye ettim diye vermeyin.

Sıfır xp den gereksiz bileşenler kaldırılmış,registry ayarlarıyla hızlandırlmış,optimize edilmiş-Micro xp ler gibi mesela-

son güncelleştirmeleri içinde katılımsız kurulum yeterli bence.

Yeter ki program dolu olmasın.

kardeş bence içine programı basıpta modifiye ettim diye vermeyin.

Sıfır xp den gereksiz bileşenler kaldırılmış,registry ayarlarıyla hızlandırlmış,optimize edilmiş-Micro xp ler gibi mesela

aynen katılıyorum

gereksiz olan herşey çıkarılmış olsun yardım merkezi yabacı diller ingilizce klavve falan filanlar regedit hız ayarları muhakak olmalı

kısaca mikro xp gibi ama biraz daha geniş kapsamlı olmalı. çok seçmeli progam olmalı programlarda portable olsa yer kaplamayan çok iyi olur çok program olsun fazla programdan zarar gelmez

webcammax

advanced windowscare kesinlikle olmalı

yapacaksan bence ofis 2007 full sürümünü koy :whistle: tam süper olur

arkadaşım onu öyle yapamam yaparsam da 2 cd olur çünkü office 2007 full 499mb

bence hic yapma yaparsanda program koyma ve kendin bisiler yapmaya calıs insanlara hos gorunsun herkes yapıo artık katılımsız xp hersey hazır nede olsa ne olcak eklion addonlar nlite ile sonra diosun ben yaptım bole tipler cok

su forumda bi elin sayısına gecmez guzel modifeyeli xpnin sayısı

tncxp

windows xp vista ulitimate (secreet++)

Bide belki necoyun hazırladıgı windows xp ultimate 2008

teknikxp

geri kalanı hep bos

Bu ne kardeşim böyle ya sana demiyorum ama herkez artık öğrenmiş bi modifiyedir gidiyo.Ne yani sen işletim sistemini kurduktan sona programları kuramıyor musun . İşte TNC çıktıya gerisine ne gerek var. Ne zaan baksam değişik modifiyeleri görüyorum...

Ofice2007, Nero7, Winrar, O&O Defrag 10, Your Uninstaller! 2008, advanced windowscare, Winamp, Windows Live Messenger 9 (tnc de yapılan silent gibi tum eklentileri olan) bunların fuul surumleride olurs iyi olur. derim.

Bu ne kardeşim böyle ya sana demiyorum ama herkez artık öğrenmiş bi modifiyedir gidiyo.Ne yani sen işletim sistemini kurduktan sona programları kuramıyor musun . İşte TNC çıktıya gerisine ne gerek var. Ne zaan baksam değişik modifiyeleri görüyorum...

Kuruyorum arkadaş ama isteyenler olduğu için program entegreli yapıcağım ha sen sade olsun diyorsan onu da yapıcağım:) :(

Tıklayanlara teşekkür ediyorum ALLAH' a Emanet olun!

sürücü çıkarma ama ekle.proğramlardan ofis2007 nin excel,word ,powerpoint ekle.oodefrag,nero,winamp,ccleaner,

advancedwindowscare,avira,winrar ve adaware ekle. benim için yeterli olur.saygılar.

ben gereksiz diye oy attım çünkü bir çok modifiyeli xp var zaten forumda ama mesajlara bakınca epey istekli olduğunu anladım.

Bence şöyle yapmayı dene:

Tema Ekle ama Kurulumdan sonra Ufak bir WPI ya da benzer bir şey hazırlayıp içine windowblinds ve tüm yazılan programları ekle.Böyle olursa müthiş olur bence.Herkes istediğini seçer ve herkese hitap eden bir işletim sistemi olur.Ya da ekleyeceksen gereklileri ekle(Java,Flash Player,WinRAR vs.)

Ekleyebileceğin programlar şunlar:

Java

mediaPlayer 11 ve IE7

Flash Player

WinRAR

Temalar

UnLocker

Normal regedit ayarları

Yukarıdakiler kurulumda otomatikman kurulsun

WindowBlinds

Kaspersky ve Nod32 - Kullanıcı istediğini seçsin

Regedit Ayarları - Herkesin farklı şekilde ayarlaması gerekecek regedit ayarları ama

Firefox

Opera

Winamp

CCleaner

aklıma gelenler bunlar kolay gelsin kardeşim

ben gereksiz diye oy attım çünkü bir çok modifiyeli xp var zaten forumda ama mesajlara bakınca epey istekli olduğunu anladım.

Bence şöyle yapmayı dene:

Tema Ekle ama Kurulumdan sonra Ufak bir WPI ya da benzer bir şey hazırlayıp içine windowblinds ve tüm yazılan programları ekle.Böyle olursa müthiş olur bence.Herkes istediğini seçer ve herkese hitap eden bir işletim sistemi olur.Ya da ekleyeceksen gereklileri ekle(Java,Flash Player,WinRAR vs.)

Ekleyebileceğin programlar şunlar:

Java

mediaPlayer 11 ve IE7

Flash Player

WinRAR

Temalar

UnLocker

Normal regedit ayarları

Yukarıdakiler kurulumda otomatikman kurulsun

WindowBlinds

Kaspersky ve Nod32 - Kullanıcı istediğini seçsin

Regedit Ayarları - Herkesin farklı şekilde ayarlaması gerekecek regedit ayarları ama

Firefox

Opera

Winamp

CCleaner

aklıma gelenler bunlar kolay gelsin kardeşim

Yorumun olumlu teşekkür ederim Kaspersky ve Nod32 - Kullanıcı istediğini seçsin

Regedit Ayarları - Herkesin farklı şekilde ayarlaması gerekecek regedit ayarları ama dedin ama nasıl herkes regedit ayarlarını farklı ayarlaması gerek onu anlayamadım lütfen açıkla

Not: Bunu okuduysan teşekkür link ine tıkla yoksada ben sana özel msj atacağım

bencede şöyle bi dvd hazırla içinde herşey olsun çıkarma yani içinden bişey nerosu office si ve daha birçok programı güncelli sp3 lü çok şey istiyor gibiyim ama sadece fikrim yani.

bencede şöyle bi dvd hazırla içinde herşey olsun çıkarma yani içinden bişey nerosu office si ve daha birçok programı güncelli sp3 lü çok şey istiyor gibiyim ama sadece fikrim yani.

Arkadaş DVD diyorsunda onu internete atmak uzun sürer ama düşüncelerini yazdığın için teşekkürler :)

MSN 9

Messnger discovery live

mozilla son sürüm

goldwawe

Video Convert Premier

ACDSEE POWERPACK SUITE V4.0

Easy CD-DA Extractor 10

BSplayer

Winamp AudioPlayer

RazorLame

[spyware Doctor v3.5]

IDM 5.11.09 Full

ProShow Producer 3.2.2047

Real-DRAW.Pro.4.0 türkçe

virtual dub

TXMouse

bide portable olursa of ki ne off :):)

bu programlarda olursa çok iyi olur aklıma bu kadar geldi hepsi full sürüm olursa çok çok iyi olur

arkadaş yapmaya çalışıcağım portable yapmak uzun iş bu arada tek 3 işlemim kaldı yakında çıkacak inşaallah çok hızlı+%99 hata vermeyecek :)vista çalışmaları için konu açacağım

Regedit Ayarları - Herkesin farklı şekilde ayarlaması gerekecek regedit ayarları ama dedin ama nasıl herkes regedit ayarlarını farklı ayarlaması gerek onu anlayamadım lütfen açıkla

kimisi uzak masaüstü vb. gelişmiş şeyler ister kimisi sadece müzik dinler oyun oynar vs. Herkese ihtiyacı olanı vermek, ihtiyacı olmayanı kapatmak/silmek yani.Bunu regedit ayarıyla yapabilirsin.Ya da bunu yapan bir programla.Böylece hem gereksiz şeyler kapatılıp/silinip sistem hızlanır, hem de ihtiyaca göre çeşitlilik yaptığın için bir çok kesime hitap eder.

Ya da Şöyle diyim:

Kimisi görsellik ister kimisi hız olsun görsellikle işim yok der tema servisini, gelişmiş efektleri vs. kapatan regedit yamaları yapabilirsin.

Mozilla Firefox 3 rc sürümü vista transformation pack 8.0 nt bacbuk online haberler programı bariş sevein modifiyesindeki oldugu gibi cok yararlı olur bizim için günlük haberleri takip edme konusunda cok yararlı olur nod32 Smart security 3.0.6. 57 hakatanın çalışması son sürüm içinde bunuda yayınlayabilirsin msn megenger 9.0 beta fotoraf galerisi eklentisiyle birlikte bu saydıklarım temel olanlar herkesin ihtiyacını görecektir eminim eger yayınlarsan bu şekilde ilk indiren ben vede ilk tebrik eden ben olacagım bu çalışmana hitaben arkadaşım ......... saygılar sunarım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...