Jump to content

Windows Server 2003

apoo

Recommended Posts

İlk önce sabit ip ye ihtiyacın var sonra bilgisayarına ne hizmeti vermek istiyorsan linux mu windows mu... kuruyorsun panelleri. İşlem bu kadar Yok ben sabit ip almak istemiyorum diyorsan .Bazı ip sabitleştirici programlar var bunlarda senn pc nin ip sini sabitliyor ama tavsiye etmem . Çok yavaş iş görüyor.

İlk önce sabit ip ye ihtiyacın var sonra bilgisayarına ne hizmeti vermek istiyorsan linux mu windows mu... kuruyorsun panelleri. İşlem bu kadar Yok ben sabit ip almak istemiyorum diyorsan .Bazı ip sabitleştirici programlar var bunlarda senn pc nin ip sini sabitliyor ama tavsiye etmem . Çok yavaş iş görüyor.

Windows host hizmeti

Sabit ıp konusunda programlar var dediğin gibi onlar işimi görür

• 1 ay sonra...

arkadaşlar net cevap öğrenmek istiyorum

başka şeylere dalmayın

windows 2003 serverim var

sabit ip im var

çok hızlı internetim var

güçlü serverim var

yani ne varsa var

şimdi başka gerekçe sunmadan

tam anlamıyla hosting yapmak istiyorum

domain ismim de var

benim domain ismimi bu kendi serverimde nasıl yayınlarım nasıl ayarlarım söylesin biri lütfen ayrıntıları ile bilrlikte anlatsa çok makbule geçer

• 7 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bu durum bendede söz konusu banada lazım bu host hizmetlerı kendı sıstemımde yapaıbılmek ıcın neler yapmam gerek win2003 serverım var ama gereken ayarlamaları yapamadım domain yonlendırme host acabılme vsvs help pls.

Bu durum bendede söz konusu banada lazım bu host hizmetlerı kendı sıstemımde yapaıbılmek ıcın neler yapmam gerek win2003 serverım var ama gereken ayarlamaları yapamadım domain yonlendırme host acabılme vsvs help pls.

domain i ip adresine yönlendirebiliyorsun zaten senin tek yapman gereken host yani kendi pcindeki ayarları yapman.

cpanel plesk kurabilirsin. php desteklersin sorunsuz çalışır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...