Jump to content

Hangi Hızda İnternet Kullanıyorsunuz

berce

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

1024 sınırsız kullanıyoruz sözde yeni bağlattırdım ama bişey indirirken sayfa açamıyorum internette gezinemiyorum

acaba internet cafelerin bağlantısınamı yükseltsek

pikatel combomax şu tt netin verdiklerinden vireles şu an yok dediler lanet olsun kabloluyu takın dedim

hani bian evvel internete kavuşalım

fekat tnc-tr yi açmam o dan 5 dakika arası zaman alıyor bazan hiç açmıyor

sizink,de öylemi

20080609131048lp0.png

20080609131100wp2.png

ıp ayarlarımda böyle görünüyor sizce farklı bişey varsa yardımcı olun düzelteyim

4096 kullanıyorum aşağıda zaten belli olur (: ama şuan için diyorlar ya internet hiç hızlı değil diye bence manyak hızlı (tabi ki benim neslim için) bazı arkadaşlarımız 56k/fax modem in ne oludğunu bilmiyuor ki bilseler böle yavaş internet şu internet demezler bence çok hızlı ama daha iyisinide yapabilir TTnet ama maalesef yapmıyo 4096 diye giydiriyor parasını alıyor 1024 olarak kullandırıyor sadece parasında 4096 oluyor. Ama eskiden 1.5kb ile download yaparken kendimi düşününce şimdi rapidshareden 450 500 kb i görünce internetim hızlı valla

sky-dsl 16000 kbps işimizi rahatlıkla görüyor maliyeti düşük hemde ucuz

abi sizde stres yapıyonuz almanyalıda 16 milyonmu ne yazmış biz insan değilmiyiz 1024-256-sınırsız neyapalım türkiyede ekonominin en iyisi bu

internetten para kazanmıyoruzki kazansak japonya güney koreden bağlatırdık 100 megabit olarak ne hız ama

bir günde internetin dibini kuruturduk valla

allah onları türkiyenin dibine gönderir inşallah.........

4096 ama Yakında Gelirse TTNET'in Rakibi TURBO-NET'e Geçecem TTNET Çok ağır.

gerçekten öyle bişey varmı varsa nasıl yapacaklar telekomun üzerinden geçiş yapmaları gerekmicekmi

uydudanmı yapacaklar geniş bilgi verirsen seviniriz

ayrıca ttnette o zaman boş durmaz herhalde

o kadar aboneyi elinden kaçırmamak için bizimkileride yükseltir şinanay yavrum şinanay

yükseltmezse modemin parasını vermeden kaçarım valla

ama kesin bişeyler yapar zaten internet abonelerinden kazanıyor

unutmayın

rekabetin gözünü seveyim birde şu amerikaya karşı rekabetçi çıksa............

ilk modemim 9600bps idi. internet paketim yoktu bbs kullanırdım. sırasıyla 14400 28800 33600 56k fax modemleri kullandım. ardından 64kbps kablo netim oldu sonra 128 oldu 256kbps ye kadar çıktım onunla. ardından 10mbps internet yetmemeye başlayınca şimdi 20mbps kullanıyorum :whistle: sanal hayat hikayesi bu olsa gerek.

ilk modemim 9600bps idi. internet paketim yoktu bbs kullanırdım. sırasıyla 14400 28800 33600 56k fax modemleri kullandım. ardından 64kbps kablo netim oldu sonra 128 oldu 256kbps ye kadar çıktım onunla. ardından 10mbps internet yetmemeye başlayınca şimdi 20mbps kullanıyorum :whistle: sanal hayat hikayesi bu olsa gerek.

20mbps ne demek açarmısın ttnettemi bu aylık faturası nedir daha açık bilgilendirirsen sevinirim

bu konuda moralim çok bozuk

1024/256 hızda kullanan arkadaşlar pek yazmamışlar bilgi verseler iyi olur türkiyede başıma ilk defa geliyor bu kadar yavaş internet yakın zamana karşı dışardaydım

hayatımda bu kadar yavaş internet olabileceğini düşünmemiştim.........

20mbps ne demek açarmısın ttnettemi bu aylık faturası nedir daha açık bilgilendirirsen sevinirim

1024/256 hızda kullanan arkadaşlar pek yazmamışlar bilgi verseler iyi olur türkiyede başıma ilk defa geliyor bu kadar yavaş internet yakın zamana karşı dışardaydım

Türkiye'de değilim ben :)

1024/256 kpss internet hızım sınırsız idare eder işte cok iisi olamazdı zaten Ben almanyada alice ile 16000 hizdayim

abi sen almansız alamanyanın alt yapısın iii ve güçlü bea :)

arkadaşlar öncelikle merhabalar iyi günler

bağlantım 1024/256 ilk bağlandığım günden beri sorunlar yaşamakta idim

ttnetin servis elemanlarıyla baya iyi arkadaşta oldum hergün enaz yarım saat 4-5 kişiyle yarımşar saat bu konuda muhabbet ediyorduk fakat soruna birtürlü çözüm bulamamıştık

enson dns sorunu olabileceğinden şüphelenerek bütün dns ayarlarını alt ağmaskesi ayarlarını hatta xp nin birçok ayarını değ,ştirdik gene olmadı

sonunda TNC XP nin 20.05.2008 tarihinde indirdiğim versiyonuyla temiz format attım problemim çözüldü sayfalarda gezinemiyor flaşgetle indirme yaptığım anda duraksamalar oluyor kitlenmelere kadar varıyordu iş

google ın açmış olduğu url. lernen ancak 1-2 sini açabiliyordum çok çok yavaştı

kısacası tnc xp yi kurdum sorun çözüldü editlenmiş xp lerde genelde virüs oluyor dikkatinizi çekmek istedim

ama tnc xp çok temiz

yanlız çok yavaş kuruyor microsoft laser 6000 mausumu ilk anlarda tanımadı tam herhalde olmıyacak dediğim anda tanıdı zaten kurulum esnasında sinyalini vermişti

maus ikonu kaybolmuştu

birde nod 32 de hata veriyor program ekle kaldırda görülüyor ama aktif olmuyor

ben genede TNC XP diyorum

fakat kampanyadan almış olduğum modemli 1024/256 bağlantımı mecburen 3 ay sonra 4096 limitsize çıkartmayı acil olarak düşünüyorum

fakat sitede okumuş olduğum bir habere görede

haber burda: http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=59521

ttnet . 98 YTL, 32 megabit için dahada cazip gibi

inşallah olurda rahatlarız sevgiyle kalın........

1024 ayrıca internein hızlanmasını istiorsanız Çerezleri ve önbelleği silin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...