Jump to content

Fırefox Sorunum Var

oca57

Recommended Posts

arkadaslar ben genelde fırefoxu kullanıyorum bızım bu tc nuın tool bar ınıda ekledım ama bır sorunum var

ben bu mozılla fırefoxu kurdum pc me fakat hem cok yavas acılıo hemde acılırken ayrıyetten kucuk bır pencere acıyor ndn kaynaklanır acaba bu bır bılen varsa yardım etsın :shiftyninja:

tnc tool barı mı hem program ekle kaldırda tool bar yok sadee mozıllanın kendısını kalır var

Mozillanın kendisini kaldır yeniden kur . Birde böyle dene.

kaldırınca Program Filesten dosyasını sil. Ve kuruluma geç :shiftyninja:

Aynı sorun benim tnc xp de var. Açılış geç ve her açılışta küçük bi pencere var.

küçük pencere firefox eklentilerini güncelledikten sonra ortaya çıktı.

Sanırsam bi güncelleme tarama programı olabilir. Ama her açılışta çıkması sinir ediyo :shiftyninja:

ewt aynen bırkere guncelldım ondan sonra oldu bu

Mozillanın kendisini kaldır yeniden kur . Birde böyle dene.

kaldırınca Program Filesten dosyasını sil. Ve kuruluma geç :)

denedım bende sıldım tekrar kud-rdum ama degısen bısey yok altta anlatan arkadasta benden :)

Bende bu tarz bir problemle karşılaştım firefoxu kaldırmama ragmen farklı bir sürüm yüklememe karşın yine aynı sorun devam etti. Çözümü ise sistem geri yükle yap ve firefox yüklenmemiş bir sisteme yükle. Kendi sitesinden indirdiğin sürümü kur ve netten istediğin eklentileri kur. Sorunsuz çalışır.

Firefox açılan ek pencere için 'pickup photo uploader' eklentisini kaldır,sorun düzelecektir...

Yavaş açılıyor diorsan kurulu eklentilerinin ne işe yaradığını öğren ve işine yaramayanları kaldır,birazda olsa daha hızlı açılır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...