Jump to content

Doğru Düzgün Vista Ve Office2007

Recommended Posts

Arkadaşlar. şimdiye kadar doğru düzgün bir vista veren olmadı katılımsız, full driverlı, ful programlı, full üncellemeli, mesela PERFECT_XP_SP3__DRIVERS in xp yerine vista olacak şekilde olanı.

birde office 2007 oda full ve güncellemeleriyle beraber katılımsız ve sorunsuz. bunları yapan yokmu.

en basıtı tncxp yapıldı helal olsun felan fılan sımdı sorun sayfasına bak %90 kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlar+professıonal kullanıcı sysı çok deil yapılan sıstemde kendınlerınden kaynaklanan problemlere sistemı ureten kısıye mal edıyorlar

en basıtı tncxp yapıldı helal olsun felan fılan sımdı sorun sayfasına bak %90 kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlar+professıonal kullanıcı sysı çok deil yapılan sıstemde kendınlerınden kaynaklanan problemlere sistemı ureten kısıye mal edıyorlar

Tabiki meyve veren ağaç taşlanır. Ama burda emek harcayan ve bunları yapıp bizlere sunan arkadaşlara sesleniyorum. 1000 teşekkürün yanında elbette bir eleştiri olur. Unutmayınki 5 teşekkür 1 eleştiriyi ******ürür. :D TNC XP yi yapanlardan allah razı olsun çok işimize yaradı. şimdi xp de PERFECT_XP_SP3__DRIVERS yi kullanıyorum buda süper ancak vista ve office 2007 ye gereken ilgi verilmiyor nedense. birasda bunlarla ilgili bişeyler çıksa çok güzel olacak. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Beğenmeyen kendisi bişeyler yapsın. Bizler yaptıklarınızı beğeniyor ve kullanıyoruz arkadaşlar.

Arkadaşlar. şimdiye kadar doğru düzgün bir vista veren olmadı katılımsız, full driverlı, ful programlı, full üncellemeli, mesela PERFECT_XP_SP3__DRIVERS in xp yerine vista olacak şekilde olanı.

birde office 2007 oda full ve güncellemeleriyle beraber katılımsız ve sorunsuz. bunları yapan yokmu

Armut Piş Ağzıma Düş.Kaç para vereceksin?

Kardeş bu söylediğin yanlış. Burada iyi niyetli ve güzel insanların paylaşımı var. Parayla olsa her yerden temin etmek mümkün. O zaman da kimse sana soru sormaz.

Kaç para vereceksin sorgulaması neden? TNCTR 'yi yapan para almadıki sen neden para istiyorsun? Bu para üzerine bu forumda denklem yapanlar beni çıldırtmaya başladı. Birine asp sorarsın, bende hazırı var der pazarlamaya başlar. Diğerine Web hosting de benden iyisin dersin, yardım et kendi adamından başka kişiyi bilmediğini söyler. Üç kuruş cebine indirmeyi düşünürken unutma kalp kırıp dostunu düşman edersin.

Kalın sağlıcakla...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...