Jump to content

.reg Kaydı Alma

lontokyo

Recommended Posts

Arkadaslar Bu Videoda Regedit ten Nasıl Reg kaydı Alınır onu gostermeye calıstım (bı hatam varsa lutfen bu baslık altında yazınız.)

http://rapidshare.com/files/178558406/Reg_Kaydi_Alma.rar[/CODE]

bı tsk yeter:)

[color=#FF0000][size=3]doruk101 ==>> Link yenilenmiştir.[/size][/color]

• 6 ay sonra...

Verdiğiniz link kırık.. Elinizde varsa yenilerseniz sevinirim.

Birde şunu söyleyeyim hemen: ben normalde reg kaydını almada sıkıntı çeken biri değilim. Ancak dediğim gibi bu içerisinde reg kaydından bol olan bir program. Daha önce de alırdım bazen reg kaydı falan; 2-3 tane olurdu. Bunları tek tek denerdim bulurdum. Böyle bir durumla yeni karşılaşdım. Kolay bir yöntemi varmıdır onu araştırıyorum. Yada hiç uğraşmayayım, program yardımıyla bulayım dedim: Active Registry Monitor isimli programı indirdim ama programı kullanamadım.. Normal Regedit ile aynı mantık.. Yada ben kullanamadım..

Sagolun.

Verdiğiniz link kırık.. Elinizde varsa yenilerseniz sevinirim.

Birde şunu söyleyeyim hemen: ben normalde reg kaydını almada sıkıntı çeken biri değilim. Ancak dediğim gibi bu içerisinde reg kaydından bol olan bir program. Daha önce de alırdım bazen reg kaydı falan; 2-3 tane olurdu. Bunları tek tek denerdim bulurdum. Böyle bir durumla yeni karşılaşdım. Kolay bir yöntemi varmıdır onu araştırıyorum. Yada hiç uğraşmayayım, program yardımıyla bulayım dedim: Active Registry Monitor isimli programı indirdim ama programı kullanamadım.. Normal Regedit ile aynı mantık.. Yada ben kullanamadım..

Sagolun.

İlk mesajdaki link yenilenmiştir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...