Jump to content

Ağ Bağlantısında Sorun

barts

Recommended Posts

2 tane bilgisayarı ağ bağlantısıyla bağlıyorum birbirlerini görmiyorlar çalışma grubu falan doğru 2side aynı

erişime izniniz olmayabilir falan diyo çalışma grubunu göster deyince

yok ya 4 port ve kablosuz modem

paşam ya ikisindede ev yada iş yeri agı kurma siharbazını calıstır ortak ve aynı seyleri yaparak yada manuel ip verip ve ag adı tabi sonrada klasor paylastır

çalışma grupları aynı olduktan sonra cd ya da d ye (neresini paylaştırmak istiyorsan) sağ tıkla özellikler paylaşımdan bu dosyayı ağda paylaş işaretle yeniden başlat makinaları olmazsa ağ bağlantılarımdan tcp ip numaralarını birinde 192.168.2.50 - 255.255.255.0 - 192.168.2.1 dns 192.168.2.1 yap diğer makinada ilk 50 yaptığın yeri 11 yap kolay gelsin...

paşam ya ikisindede ev yada iş yeri agı kurma siharbazını calıstır ortak ve aynı seyleri yaparak yada manuel ip verip ve ag adı tabi sonrada klasor paylastır

aynı anda kurmayı denedim gene olmadı bi ara laptopla diğer bilgisayarı bağladım oldu ertesi gün laptobu açtın aynı pc yi görmedi gene

Şöyle söyleyeyim; NOD32 yada herhangi bir freewall kullanıyorsanız allow sharing diyerek tüm paylaşımlara izin vermelisiniz. NOD32 kullanıyorsanız ayrıyetten yardımcı olabilirim, ne yapmanız gerektiği hususunda.

Şöyle söyleyeyim; NOD32 yada herhangi bir freewall kullanıyorsanız allow sharing diyerek tüm paylaşımlara izin vermelisiniz. NOD32 kullanıyorsanız ayrıyetten yardımcı olabilirim, ne yapmanız gerektiği hususunda.

evet iki bilgisayardada nod32 smart security var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...